Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HÁmlós, pattanásodós, miteszer...

HÁmlós, pattanásodós, miteszeres bőrt hogy alapozzak?

Figyelt kérdés
mert ha hámlik az ugye meglátszik az alapozásnál. segítsetek.
2012. febr. 16. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mindig bekenem egy hidratáló krémmel előtte, kb varok 1 percet és felkenem az alapozot, NEM teszek rá pudert, mert olyan mintha poros lenne az arcom
2012. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utána még pattanásosabb leszel.Kozmetikus vagyok, ha akarsz privátot akkor írj légy szives.

Kozmetikus Kati

2012. febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 étoile et lune válasza:
Használj minden nap arctisztítót, akkor is, ha aznap nem használtál alapozót. Az is számít, milyen alapozód van, gagyi vagy valami természetesebb cucc, már ha tényleg igaz, hogy van ilyen. Én anno 6000 forintot szántam egy aloe verás alapozóra, azt nagyon szerettem, de végül is az Avonnál is találtam egy kábé 800 forintos krémes alapozót. Ja meg minden este használj valami hidratáló krémet, szerintem a Nivea nagyon jó, pár nap után észrevehető a hatása már annyiban is, hogy kevesebb pattid jön elő.
2012. febr. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 étoile et lune válasza:
Én arctisztítót a DM-ben szoktam venni, ne haragudj, most nem tudom a nevét, de narancssárga flakonja van, lehet maszknak is használni, ez van ráírva, és van miteszerek elleni verziója is, bár az szerintem felesleges.
2012. febr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ilyen bőrt ne alapozz, inkább próbáld helyrehozni. Ha alapozol csak rondább lesz.
2012. febr. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kozmetikus jól írta,ilyen bőrt nem alapozunk,mert többet ront az állapotán.Szintén egy kozmetikus.
2012. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ront az alapozás és jobban pattanásosodik tőle a bőröm. Láttam más társam bőrén. Én nem arra gondoltam, hogy minden nap alapozzam az arcom csak ha pl. fényképezkedés, fellépés, randi, vagy ünnep van akkor ne úgy nézzek ki mint egy bárányhimlős.

Járok kozmetikushoz, épp egy hete voltam utoljára. Ő is tudja hogy problémás a bőröm volt hogy aknés bőrre használtam ilyen 1,5-2 hetes krémcsomagot (szalicilsavas) aztán volt úgy hogy egy időben 3 féle arctisztítót, krémet, maszkot, radírt használtam. Most egy oriflame-es teafa olajos arctisztítót használok és néha egy garnieres olyan kis kefés tisztítót. Azért hámlik a bőröm mert némelyik tisztító hámlaszt és ez jó csak nem esztétikus. Gondoltam ha már az életben egyszer rászánom magam, hogy ne úgy nézzek ki mint egy bárányhimlős (mert amúgy nem érdekel hogy néz ki, életkorrommal jár, remélem elmúlik) akkor alapozok hogy ne látszódjanak a mitesszereim, kihúzom a szemem, esetleg szemhéjfesték, szempillaspirál, szájfény és csókolom... talán még pirosító.

2012. febr. 17. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem túl sok mindent használsz rá és túl erős tisztítókat. Próbálkozz valami gyengédebbel és heti 2* radírral, akkor nem fog hámlani. Én mindig alapozok nappalra, de éjjelre jól hidratálok (körömvirágos biomedes krémmel), hogy ne legyen kiszárítva. Nekem nem lett pattanásosabb az alapozótól, és csak minimális púdert szoktam rátenni.
2012. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
17 éves lány vagyok , énis hasonló problémákkal küzdök , én úgy szoktam reggel jól megmosom az arcom utána bekenem , megvárom még beszívódik aztán kompakt púder , rossmannban vettem egy jó púdert ami antibakteriális , essenc és kb 900ft volt , miteszeres bőrre jó .. viszont megvettem a hab állagú alapozóját hát az nem jött be mivel látszódtak tőle a hámló bőr darabok :S
2012. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
bocsi kihagytam azt hogy este meg evelinetól kék arctisztító bőrradírral lemosom
2012. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!