Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon miteszeres az arcom...

Nagyon miteszeres az arcom már lassan úgy nézek ki mint egy szamoca. Nem tudnátok egy pár házi praktikát vagy valamo kozmetikai vagy gypgyszertári készítményt amitől elmulna?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
menj el kozmetikushoz,kezeltetsd meg egyszer..tovább ő megmondja,hogy mi a jó:d
2012. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz otthon. Készítmények meg nem szedik ki a mitesszerekből a felgyülemlett faggyút. Ha lenne ilyen szer, akkor senki sem járna ezzel kozmetikushoz. Próbáltam én is (arclemosók, stb), azonkívül, hogy nem használt, még 1000-1500 Ft-ba került darabja. Aztán vettem egy nagy levegőt, és elmentem kozmetikushoz. Tök jól megcsinálta, a nagykezelés volt 3000 Ft. Na, hogy jöttem ki jobban?
2012. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kozmetikussal!!
2012. jan. 16. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony ám! :) Pedig én sem (nem tudom, hogy te hogy vagy vele) vagyok nagy kozmetikushoz járó, de úgy voltam, hogy mitesszereltávolító tonik, arclemosó..... kb 4-5 félét is vettem, az kb. 6000 Ft minimum, de ami a tv reklámban megy, hogy seperc alatt eltűnnek, az nem jött össze. A kozmetikus meg 3000-ért csinált agykezelést, sőt ebben benne volt a szempillafestés és a szemöldökgyanta is.
2012. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon jó arban volt. És a mitester helyén nem maradtak pici jukacskák? mert nekem igen! A jukakat szerinted el tudja távolítani???
2012. jan. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!