Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van a hátamon egy egyszerű...

Van a hátamon egy egyszerű tetoválás, de kicsit elrontották a vonalakat, és már nem is tetszik annyira. Mivel lehetne eltakartatni? Vagy ezt meg lehetne csináltatni valami hasonlóra, de mégis jobbra árnyékolással, satírozással vagy ilyesmivel?

Figyelt kérdés
[link] Ilyenem van,csak a hátamon,és egy kicsit nagyobb.
2012. febr. 17. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ez roppant egyedi, hagyd meg!
2012. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Chhh
2012. febr. 17. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez minden, csak nem egyedi.

Szerintem beszélj egy tetoválóval, ő biztos tud segíteni. Eltakarni csak szintén sötét tetovával lehetne, én inkább a javítás mellett lennék. Ha az a legnagyobb baj vele, hogy elrontották a vonalakat, azt biztosan rendbe lehet hozni, csak egy rendes, jó tetoválót keress.

2012. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt csináltattam... :S Lehet ebből még normális,színes lepkét kihozni?
2012. febr. 17. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló: tudod mi az az irónia?
2012. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írásban nehezebb ám értékelni, na meg vannak itt olyanok, akik ezt totál komolyan írnák le.
2012. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igaz :)
2012. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem menny el egy jó tetoválóhoz akiről tudod hogy jó tetkókat csinál (kérdezd ismerösöket akiknek van h hol csinálták vagy valami) szóval mutasd meg neki és elmondja hogy mit tud kezdeni vele, meg ha már nem is teccik anyira nincs is értelme ilyen formába magadon hagyni
2012. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!