Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret gyógyszer után napozás/...

Sotret gyógyszer után napozás/szolárium?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szedem ezt a gyógyszert már beszedtem belőle 25 db-ot (10mg-os csomag) és abbahagyom a szedését mert csak rontott az arcomon és úgy döntöttem hogy szoláriumozni fogok egy héttél az utolsó tabletta beszedése után már mehetnék?:O
2012. febr. 19. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy jót tenne a szolárium. Ismerek egy lányt, akinek tele lett az arca májfolttal, mert Sotret kezelés közben nem figyelt a nap hatásaira.

Egyébként a Sotret az első hónapban mindenkinek rontja az arcát, azután meg olyan szépen javul, hogy hihetetlen. Én 1 évig szedtem, most olyan babarcom van, amilyenre mindig is vágytam. Kibírtam azt a két hónapot, amikor még a szokásosnál is szörnyűbben néztem ki, most már egyáltalán nem bánom, így, hogy most látom a végeredményt. Szerintem megéri. De ez a Te döntésed, én csak megosztom a tapasztalataimat.


19/L

2012. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tavaly télen én is szedtem már ezt a gyógyszert akkor meg is gyógyította az arcomat csak idén ugyanúgy előjöttek a pattanások :SS már nagyon elegem van hogy 18 évesen ilyen hülyeségek miatt kell stresszelnem hogy hogy néz ki az arcom :(
2012. febr. 19. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt megértem, mivel tudom, hogy milyen. Én mindent a doktornőm utasítása alapján csináltam, mindent addig szedtem, ameddig ő mondta.

Egyébként ajánlom neked a Synergen extra erős tisztítópárnákat. Rossmann-ban vettem akciósan, így 150 Ft volt. Eredetileg nem tudom mennyi. De állítólag nagyon jó a pattanásos bőrre.

[link]

2012. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!