Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jelenleg szőke hajam van, de...

Jelenleg szőke hajam van, de egy idő után besárgul mindig. Milyen hajfestéket ajánlanátok, amitől nem sárgul be és szép fehéres lesz? (Márka+szín) Pl. Wellaton 9. 0-ról vagy 12. 0-ról van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
vmi hamvasító sampont kell rá használni, vagy vmi ilyesmit, és akkor nem sárgul be
2012. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kallos Silver Reflex színezősampon

Rajta hagyod hajmosás után kb.5-6 percig.

2012. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

olyat keress, aminek .2 vagy .22 a vége.

azok eleve hamvasabb színek. amúgy meg, ahogy írták, hamvasító sampon!

2012. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Használok hamvasítót, de így is sárgul. Sőt attól inkább lila leszek, ezért gondoltam, hogy hajfestéket kellene váltanom.
2012. febr. 20. 08:25
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen hajfestéket használsz amúgy?
2012. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Palette C9 ezüstszőkét használok.
2012. febr. 21. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem valami jó márka. Én a Kallost használom, (fodrászok is ezt használják, fodrászboltban kapható) nagyon elégedett vagyok vele, én is hamvasszőkét használok, és nem sárgul be, elég tartós.
2012. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!