Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápolási rutinod? Mit,...

Hajápolási rutinod? Mit, milyen gyakran? Hővédőből milyet?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti miket használtok. Nekem zsíros hajam van, már belenyugodtam, hogy kétnaponta hajat kell mosnom. Puhának se puha, ezen viszont szeretnék változtatni. Ti konkrétan milyen termékeket használtok?

Hajat sütni/vasalni ritkábban szoktam, de szeretnék hővédős tapasztalatokat is.

Előre is köszönöm :)


2012. febr. 19. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sampon: Wu2 - nem vagyok kibékülve sem az illatával (de legalább nem büdös), sem az összetevőivel, viszont a zsíros hajamon csak ez segített. Nem merem lecserélni, és rettegek, hogy netán leállnak a forgalmazással, mert elég retro termék (bár kétségkívül népszerű).


Balzsam: nem használok, viszont helyette hajpakolást igen. Nagyon elégedett vagyok a Gliss Kur Shea Cashmere intenzív hajápoló pakolással, látványosan javult tőle a hajam és később zsírosodik. Most megvettem a Kallos híres tejproteines pakolását is, mert nagyon dicsérik, egyelőre nem estem tőle hanyatt, de még nem adtam neki elég időt.


Ezen kívül az Elseve kifésülő spray-it szeretem, ezeket ráspriccelem a hajamra és könnyebb kifésülni vele.


Hővédőt nem használok, de mióta a hajpakolásokat használom, nem is látom szükségét, nagyon szép lett az igénybevett hajam.

2012. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2012. febr. 19. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén zsíros hajtípussal rendelkezem. Heti 2-szer mosok hajat, amikor szükséges (2-3. nap) száraz sampont használok.


Avonos sampont használok (használtam már Schaumatól kezdve Neutrogenán át Gliss kurig mindent, de egyik sem volt az igazi). Kiöblítendő balzsamként Kallos tejproteines balzsamját használom. A nedves hajamra szoktam tenni kiöblítést nem igénylő Avonos balzsamot. Végül heti 3-4 alkalommal hajolajat is használok. Emellett minden reggel fésülködéskor használok Elséve full repair 5 hajspray-t. Syoss-os hővédőt anno használtam, de szerintem semmit nem ér, nővéremnek viszont bevált.

2012. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon szépen köszönöm :)
2012. febr. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!