Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki kipróbálta már a...

Valaki kipróbálta már a remescar hegkezelő krémet? Ha igen, beválik szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én arról nem hallottam, viszont sok ismerősöm a contractubex gélt ajánlotta erre, és nekem is elég jól bevált. Viszont, csak akkor, ha viszonylag friss még a heg, a régi, már beforrt hegeken nagyon semmi sem segít
2012. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én kipróbáltam és eltüntette a lábam közötti heget. Nagyon beváló!
2012. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok, nekem a térdemet műtötték tavaly télen, és a barátom vett nekem ilyen remescart, amit egyből tudtam is alkalmazni, amint a seb begyógyult. Most már nem használom nyilván, de tök szép lett a varrás, alig látszik! Mondjuk ez a sebészen is műlt :)

De van összehasonlítási alapom a másik lábamon... Azokhoz képest sokkal jobb lett.

Amúgy nem is igazán krém, de tök jó sokáig elég.

2012. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval csak a friss hegekre jó? ami pl. 3 éves, arra nem használ...?
2012. febr. 26. 18:32
 5/6 anonim válasza:
3. válaszoló : te mennyi ideig használtad? és bőrszínű lesz a heg? vagy azért feltűnő marad?
2012. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit tovább használtam, mint ameddig írta a doboz (2-3 hónap), de csak azért, mert még csomó volt a stiftben. A heg nem tűnt el, de majdnem bőrszínű lett, kicsit világosabb. Szerintem kihoztuk a maximumot belőle :)
2012. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!