Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A világosbarna haj miért néz...

A világosbarna haj miért néz ki szőkének fényben?

Figyelt kérdés

Tiszta szőke, elég világos, talán olyan kicsit aranyszőkének mondanám fényben.


Vagy én tévedek, és mégsem barna szín?


2012. febr. 20. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Középszőke lehet, ha szőke a fényben...
2012. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem köszi :)

Én még sötétszőkének sem gondoltam, hanem világosbarnának, amúgy a középszőke és a sötétszőke között mi a különbség?

2012. febr. 20. 17:13
 3/7 A kérdező kommentje:
jahh még egy kérdés, azt nem tudod véletlenül, hogy a világosszőke haj miért lesz ilyen középszőke?
2012. febr. 20. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát sorolva vannak a színek:)

1. fekete

2. sötétbarna

3. barna

4. világosbarna

5. sötétszőke

6. középszőke

7. szőke

8. világoszőke

9. nagyon világos szőke

10. szuper szőke

11. extra világos szőke


:))) Én is azt hittem az enyémre hogy világosbarna de közölte velem, hogy középszőke. :P


Amúgy az utolsó kérdésedet nem értem. Kifejtenéd?:D

2012. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! így már értem :)

Mondjuk akkor nem keveset tévedtem, ha legalább 2 árnyalattal eltévesztettem. :)


A kérdést pedig úgy értem, hogy volt nem egy ismerősöm, akiknek olyan 3éve még full világos szőke/aranyszőke haja volt, most meg ilyen sötétszőke, vagy talán középszőke.

Hogy változtathatja a szín magát ennyire pár év alatt? :)

2012. febr. 20. 21:40
 6/7 A kérdező kommentje:
A sima szőkéről esetleg tudsz linkelni képet? Meg a sötétszőkéről is ha tudsz. :)
2012. febr. 20. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

azért változik a haj színe, mert ugyebár változunk. :)

Én mikor megszülettem fehér hajam volt, mára már besötétedett:) Van aki kiskorában fekete, tizenéves korában kiszőkűl:P minden genetika és idó kérdése :)


sötétszőke:

[link]


középszőke:

[link]



:))

2012. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!