Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfestéket érdemes...

Melyik hajfestéket érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
Van nagyon sok féle festék,ezt tudom jól,csak sajnos nem merem megvenni egyiket se, mert ugye mindenki fikázi a bolti festékeket,de sajna nincs sok pénzem fodrászkellésre, és ráadásul a hajamra 2 dobozzal kéne venni, és annyi pénzből már fodrászhoz mennék. Palettet nem szeretnék. Valami nagyon szép NAGYON világos barna festéket tudnátok ajánlani? :)
2012. febr. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
londa, az 6-700 huf.
2012. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hab állagú hajfestéket is vehetsz. Abban rengeteg van, így nem is kell két dobozzal venni. A Perfect Mousse pralinének (750es kódú) nagyon szép színe van. 1200-1500 között szoktam látni.

A Londa nem olyan jó. A vöröses színek nagyon csúnyán kopnak és nagyon szárítja a hajad.

Milyen hosszú és színű a hajad? :D

2012. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Körülbelül a mellemig ér, talán egy picit rövidebb (nem régen vágattam le,mert elvolt halva a sok szőkítéstől) Most barna(festett) de szeretnék világos barnát, olyat ami szinte már szőkésbarna :)

Igen az jónak tünik,de félek hogy nem fog világosítani,mert nincs benne ammónia. :S

2012. febr. 28. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A festett barnát nem fogja befogni a szőkésbarna. A világosítás meg nem az ammónián múlik. Várd meg amíg kopik egy kicsit a festék, mert ha most befested, akkor nem fogja befogni, vagy ha egy kicsit világosodik is, hamar kikopik és megint sötét lesz. A szőkített haj amúgyis hajlamos ledobni a festéket. Mosd sokat kamillateával, hogy világosodjon.

Megpróbálhatod, hogy veszel egy világosbarna festéket és 12%os hidrogénperoxiddal kevered ki, nem pedig a dobozban mellékelttel, de az árnyalattól és az eredei hajszínedtől is függ, hogy jó lesz -e az eredmény.

Vannak olyan festékek, amik több árnyalatot is világosítanak. Megpróbálhatod azt is, és ha eléggé kivilágosítja, akkor befested valami szép szőkésbarnára. Milyen színű az eredeti?

2012. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod. :)

eredetileg középbarna,a lenövés alig látszik mert a festék nagyon hasonlít az eredeti hajszínemre.De már vagy 1éve bevan festve mert hidrogénszőke hajam volt, és sokszor bekellet festeni barnára hogy ne dobja le.És most tartok ott hogy már egy ideje nemfestettem,kb 10cm-es lenövésem van,de sajna csúnyán kikopott és ezért szeretnék valami világosabbat, hogy mégsem szőke de legalábbb világos legyen:/

2012. márc. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!