Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a mitesszeres...

Mit csináljak a mitesszeres orrommal? Tiszta fekete az egész.

Figyelt kérdés
Szoktam járni kozmetikushoz, ki is szokott nyomni párat az orromon, de nem az egészet. Nagyon sok van. Eltudnám valamivel tüntetni?
2012. febr. 21. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld meg talán

de vigyázz nehogy megégesd vele az arcod

2012. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomkodd ki magadnak.Előtte gőzöld ki egy lábosnyi forróvíz fölött.Nálam ez tuti módszer.Kéthetente megcsinálom magamnak,mert még egy kozmetikus sem volt,aki az összeset ki tudta volna nyomni...sőt vol,hogy a 10edét sem...Utána alkoholos tonikkal lemosod és hidratálod.
2012. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet venni ilyen ragasztós lapocskákat, bár drága, elég jól kiszedi... Viszont előtte minden féle képpen ki kell gőzölni a bőröd :)
2012. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma kipróbáltam a kamillás gőzölést, utána nyomkodtam magam.

Később megint gőzöltem és kipróbáltam azt a zselatinost. Köszönöm a tippeket. :)

Utolsónak, tudsz valami olyan lapot (arcra) ajánlani ami tényleg jó? Mert csak akkor adnék ki rá pénzt hogyha tudnám, hogy jó.

2012. febr. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!