Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van a halántékomon egy pattaná...

Van a halántékomon egy pattanásom eléggé be van gyűlve de nincs kivezető nyílása mit csináljak? Van része ami fekete. Eléggé be van dagadva már több napja. Próbáljam megszúrni steril tűvel finoman?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy páran leszedik a fejem, de én meg szoktam az ilyeneket szúrni. Kizárólag steril tűvel, és utána le is fertőtlenítem valami alkohollal.
2012. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De neked is az arcodon szokott lenni és fekete? Nekem sztem vér van benne... Ki szokott jönni?
2012. febr. 21. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt az arcomon egy ilyen nagy patti, de abból nem jött ki semmi fekete. Viszont a fenekemen (inkább az oldalsó részen, tehát a csípőmön) volt egy ilyen sötét színű kelés. Jó nagy volt, megszúrtam, és amikor elkezdtem kinyomtam, akkor nagyon fájt. Vér is volt benne, meg mindenféle gusztustalanság...

Nm lehet, hogy valami szőrbenövés?

2012. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szőrbenövés. Nem fekete cucc jön ki belőle hanem maga ez a pattanás fekete sztem alvadt vér lehet benne :S
2012. febr. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!