Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cicik között barna csík!...

Cicik között barna csík! Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
A melleim között, pont ahol összeérnek mindig kialakul egy barna csík, és amikor nem érnek össze (melltartó nélkül) nagyon csúnya mert látszik. Próbáltam már lekapargatni, bőrradírral leszedni de semmi sem tűnteti el, mindig újra kialakul. Valaki tapasztalt hasonlót? Esetleg segítenétek, hogy hogyan tüntethetném el?

2012. febr. 22. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A barna elszineződés attól van hogy az összeérő bőr kipállik (gombás). Kend gombaölő kenőccsel vagy menj bőrgyógyászhoz.
2012. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú köszi,erre nem is gondoltam, hiszen mindig tisztán van tarva!:) Holnap első dolgom lesz kenőcsöt venni.
2012. febr. 22. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

A gombás bőrfelület viszket és hámlik is.

Ha ezeket nem tapasztalod, akkor nem gomba.

2012. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem hámlik és nem is viszket.
2012. febr. 22. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egy hétig nem érnek össze, akkor sem tűnik el magától?

Ki kéne próbálnod.

2012. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megoldani, hogy egy hétig melltartó nélkül járkáljak, de azért a kenőcsöt kipróbálom, próba szerencse alapon :)
2012. febr. 22. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem minden gomba viszket. Sajnos molettebb vagyok igy a cicim alatt (amik nem kicsik) és a combom belső fele is barnás elszineződött. Orvos mondta rá hogy gomba de se nem viszket se semmi csak esztétikai hiba.
2012. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező próbálj meg olyan melltartót venni ami ténylegesen a méreted és nem nyomja egybe a két mellet.
2012. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!