Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves lány napi szinten...

12 éves lány napi szinten vasalja a haját? Syoss hővédő spray, Avon-os hajvégápoló mellett!

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

honnan tudjuk, hogy vasalja-e? :D

vasalja csak, ha akarja. x)

2012. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor kijavitom a kérdőjelt felkiáltójelre!;DD
2012. febr. 22. 19:39
 3/14 A kérdező kommentje:
és a véleményre vagyok kiváncsi.!(:
2012. febr. 22. 19:39
 4/14 anonim ***** válasza:

A napi hajmosás bármilyen hövédő, hajvégápoló mellett is tönkre teszi a hajat.

Hetente max. 3x vasald a hajad és ápold megfeleően. Gondolok itt a tápláló, száraz, igénybevett hajra való pakolásra és balzsamra is többek között.

2012. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsi, hajmosás helyett hajvasalást akartam írni. :)
2012. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.és még azt kérdezném.hogyha valaki észreveszi h kezd tönkremenni a haja,akkor még az előtt lehet rajta segíteni mielőtt teljesen tönkremenne?mert itt rémisztgetnek mindenfélével.h kihullik az összes meg ilyenek..:||
2012. febr. 22. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
kb 5 éve minden nap vasalom a hajam. nem használok ilyen hővédő akármiket és nincs semmi baja(emellett volt szőkítve, is és voltak időszakaim amikor napi szintem mostam hajat). ha bírja a haja, akkor csinálja. jobb mintha minden szembejövő fiúval összefeküdne.
2012. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de attól félek h tönkre megay és kihullik..mert nem igaszság h van akinek 5 éve semmi baja és gyönyörű..és van akinek fél év aalatt totálisan tönkreteszioi...:||
2012. febr. 22. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Én mindennap vasalom, nem használok semmilyen kenceficét. (hővédőre meg hajvégápolóra gondolok) Nem divatból vasalom, és nekem is rohadt kényelmetlen már minden reggel ezzel vacakolni, de muszáj, mert mióta le lett vágva felugrott és nagyon szétáll. Most érte el azt a hosszúságot, hogy szörnyű. (eddig elég volt heti 1x 2x)

Nem szögegyenesre vasalom, csak hogy ne kunkorodjon teljesen fel.

Szerintem ha neked nem olyasmi hajad van mint nekem akkor nem kéne.. Én is miután megnőtt olyan hosszúra, hogy a súlya lehúzza és a nyakamnál ne tudjam brutál elaludni, el fogom hagyni.

12 évesen meg szerintem még korai. (Anno én is utáltam, amikor lekicsiztek :D) Hajtól függ lesz-e baja a hajadnak, van aki mindennap vasalja, nem használ hozzá hővédőt és nem törik, van aki használ mindenféle hajvédőt, hetente 1x ha vasalja és tönkremegy.

2012. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nekem se azzal van a bajom h hullámos..hanem h kb. vállig ér..és ilyen nagy fejem van tőle..:||
2012. febr. 22. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!