Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántad, hogy megtépetted a...

Megbántad, hogy megtépetted a hajad? Melyik a jobb hajviselet?

Figyelt kérdés
Sajnos a hajam olyan, hogy ahol vágva van kiszálkásodik, de brutális módon. Ezen SEMMI nem segít. Egybenövesztettem az évek alatt, viszont így meg csak ,,lóg" olyan Szűz Máriás kinézetű vagyok vele, de az meg olyan csúnya mikor minden tépésnél ki van szálkásodva / el van töredezve a haj nem? Nem tudom mit kezdjek vele.
2012. febr. 22. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
fogd össze, vagy fond be. azon kívül használj ilyen vitaminos hajpakolást, biztos segít!
2012. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát egy cipőben járunk! Elhatároztam, hogy növesztem, mert milyen szép a hosszú haj. Viszont semmi fazonja nem volt, tépettre vágta a fodrász, jó is volt egy ideig, de mostmár el vannak töredezve a megtépett részek, és egyszerűen nem tudom mi az anyámat csináljak vele! Én megbántam, hogy megtépettem... :S úgy kellett volna, hogy megvárom amíg megnő olyan hosszúra amennyire szeretném, aztán utána vágatni vmi fazont neki, talán azt jobban kordában tudtam volna tartani. Már kínomban ricinus olaj kúrázok, meg most kenem minden táplálóval, hátha hat... :/
2012. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Átérzem teljesen a helyzeted, de hiába minden, én is ricinusoztam meg az ilyen olyan hajpakolás drága/olcsó/híres/kevésé ismert stb. de hiába minden, viszont ez a formátlan lógó haj...

Mennyi volt az a hossz aminél megtépetted?

2012. febr. 22. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az nem jo hír h semmi nem segít...:/ kicsit váll alá ért, akkor vágattam le. A ricinustól kicsit sem jött rendbe a hajad? Nem nőtt gyorsabban? :(
2012. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is jó durva volt. De már megoldódott hál'Istennek. 3havonta meleg ollós vágás+ balzsam. már egy éve nem látok a hajamban töredezett szálakat ;)
2012. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A több hónapos ricinus kúrám annyit ért, hogy az egyébként 3 naponta zsírosodó hajam most naponta zsírosodik -.-'' meg is bántam. Utolsó erről a melegollósról hallottam már, egyébként nő is mellette a hajad, hogy vágatod 3 havonta?
2012. febr. 23. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Például én a vállig érő hosszt preferálom, azon túl nem igazán tudok vele mihez kezdeni- elég vékony szálú hajam van, tartása minimális, ha túlnő akkor, lehet akármilyen egészséges,sehogy sem néz ki.sokszor már a 3hónapot alig bírom kivárni,úgy belejön a hajam a növésbe
2012. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Első, pont ez az, hogy nem tudja normálisan befonni, mert nem egyenlő hosszúságúak a tincsek.
2012. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
akkor ne tépesd el a végét..szerintem azért szálkásodik mert van egy speciális olló amivel megvágják a végét tépetéskor és az roncsolhatja szerintem..de az a legjobb ha megkérdezed a fodrászod ő biztos tud jó megoldást
2012. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!