Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszakára kiengedve vagy...

Éjszakára kiengedve vagy összefogva jobb a haj?

Figyelt kérdés
Hallottam már ilyet is, olyat is. Összefogva kedvező a pollen allergiásoknak, mert nem lélegzik be a hajukból a port,egyben a haj nem gubancolódik össze és nem megye tele porral az éjszaka során. Viszont kiengedve tud lélegezni a haj és pihenni. Melyik az egészségesebb??
2012. febr. 21. 09:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
62%
nekem kb. hónaljamig ér a hajam , mostanában felgumizom lazán és konyba rakom és úgy alszok mert kényelmesebb , nem fekszek rá és még kifésülni is könnyebb reggel, állítólag ha kivan engedve és forgolódsz álmodban a tarkónál jobban gubancosodik és rövidebb is lehet ott mert letörik ( ezt onnan tudom hogy fordásznak tanulok és rákérdeztem az oktatómnál miért van az hogy nyaknál jobban gubancolódik a haj )
2012. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Összefogva jobb, mert nem gubancolódik és dörzsölődik annyira, kevésbé sérül és szárad ki. A fonat vagy a laza konty a legjobb, a sima lófarok nem sokat ér.

Ez nagy tévhit, hogy a haj tud lélegezni. Egy nem élő szarus anyag nem lélegzik, a hajhagymák pedig a vérből szerzik az oxigént.

Én nem tudok kiengedett hajjal aludni, mert extrahosszú hajam van. A fonat sem túl kényelmes, mert állandóan rakosgatom magam mögé mikor forgolódok éjjel, meg volt, hogy a nyakamra tekeredett. A laza konty nekem bevált, mert hason alszom és nem is zavar.

2012. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyenes hajam van, kb hátközépig ér. Kibontott hajjal alszom, mert akármilyen lazán próbálom gumizni, mindig megtöri és lesz benne egy hullám. (nem vasalom a hajam)
2012. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is kiengedve alszok,így jobban tud levegőzni.
2012. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dynaa ***** válasza:
83%
Így is úgy is!Ne legyen mindig felgumizva,mert az nem tesz jót a hajnak.Néha legyen kiengedve!
2012. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
sosem jutott eszembe éjjelre összefogni, nekem kényelmetlen lenne, mert mindenféle pózban alszom
2012. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Jobb felkontyolva vagy befonva.
2012. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hosszú göndör hajam van. Kiengedve sokkal kényelmesebb.
2012. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként hosszú, egyenes hajam van.
2012. febr. 23. 04:26
 10/11 anonim válasza:
nekem alapból egyenes a hajam és régebben felkötöttem estére reggelre lett benne egy amolyan 'kupla' mert ott a gumi miatt feljebb állt a hajam ezt mindig vasalni kellett ami roncsolja mostanában kiengedem és nem lesz olyan..de az is megoldás még ha egyens hajat akarsz hogy nagyon lazán befonod
2012. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!