Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajbalzsamot hogy kell...

A hajbalzsamot hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mert ezek női dolgok, de most nekem is szükségem van ilyen balzsamra, mert erőtlen, töredezett a hajam.

Vettel ilyen Garnier sampont és balzsamot direkt erőtlen töredezett hajra, de nem tudom hogy kell használni. Mindkettőn csak annyit ír, hogy dörzsöljem a hajamba, és mossam le. De akkor miben is különbözik a sampontól?


2012. febr. 23. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

abban különbözik a sampontól,hogy a sampon tisztítja a balzsam ápolja a hajat.

ugyan úgy kell használni ahogy leírtad ,úgy egy 5 percig hagyd rajta a balzsamot és mosd le.

(előtte a sampont most le és csak úgy a balzsam)

2012. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2012. febr. 23. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit:)
2012. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasz tökéletes. Annyi megjegyzés még a kérdéshez, hogy a balzsam nem "női dolof" :)

Kopasz fejre, tüsi hajra nem kell, rövid egyenes hajra nem feltétlenül kell. Egyébként meg minél hosszabb, minél göndörebb és minél sűrűbb a haj, annál inkább szükség van rá. A fentiek sztochasztikusan összefüggenek az ember nevével, de nem ok-okozati módon. Nagyjából olyan, mintha a sörfogyasztással kapcsolatos kérdést férfi dolognak titulálnánk.

2012. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
Az első válasz jó. Nekem hosszú, vastag hajam van, de évek óta nem töredezett, semmi baja. Nem kell mindenképpen balzsamot használni, azt csak a reklámok nyomatják. Annak kell, akinek baja van, vagy olyan típusú, hogy szükséges.
2012. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Hát utolsó nekem nagyon kell, mert vékonyszálú töredezett a hajam, amúgy ami direkt szőke hajra van balzsam az ér valamit? Vagy tök mind1 milyet veszek?

2012. febr. 27. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Szőke hajra való balzsam nincs. Normál hajra; zsíros hajra; vékony szálú hajra; száraz, töredezett hajra; festett hajra van balzsam. Gyártótól függ, hogy pont milyen változatok léteznek, de száraz hajra való biztosan van.

Természetesen nem mindegy, milyet veszel, én például csak egy márkát vagyok hajlandó használni. Árban, minőségben igencsak eltérnek a különböző fajták.

2012. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!