Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes sűrű,...

Szerintetek érdemes sűrű, erős szálú hajra hajbalzsamot használni?

Figyelt kérdés

Osztálytársam aztmondta hogy a hajbalzsam csak mégsűrűbbé teszi a hajamat és most nemtudom...


Meg még1 kérdés: A 2in1 hajsampon+hajbalzsam tényleg károsan hat majd a hajra? eztmeg egy másik oszttársam hallotta rádióba, ez igaz lehet?


2010. márc. 20. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is erős szálú a hajam és rengeteg. Szerintem nyugodtan használhatsz én csak jobban ki tudom fésülni a hajam. A 2in1 sampon+balzsamot mondjuk én még nem használtam de nem is fogom mert imán kell ennyi hajnak kétszer öblítés, mosás. De abban biztos vagyok hogy nem károsítja.

Ha balzsamot akarsz használni akkor ne vékony szálú töredezett hajra valót vegyél hanem mondjuk zsírosodásra.

2010. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 2in 1 sampon akkor jó ha nincs időd balzsamot használni,gyors hajmosásnál ajánlott.

A hajadra normál hajra való balzsamot használj,a hajtövekre nem kell kenni,csak a haj hosszára,főleg a végekre. Jobban kezelhető lesz tőle a hajad.

2010. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a balzsam csak lágyabbá teszi a hajadat, nem lesz tőle sűrűbb... A balzsam pont arra van, hogy ápolja a hajadat és jobban kitudd fésülni!

Akkor osztálytársad ne használja, ha kevés haja van.. úgy sem kell sokat fésülni rajta...

Az utolsót csak szemétkedésből írtam, de tényleg butaság amit mondott!

2010. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat :-D

oszttársam egyébként csaj, de mindig azon rinyál h kevés a haja... szal lehet téll :-P

egyébként most vettem egy Baba 2in1 sampon+balzsam kombinációt, akkor sztm használgatom is, félrehallhatták akk biztos a dolgokat... meghát, úgyis kiderül majd :-D 1 év múlva jelentkezek, akár megkopaszodom akár nem XD

2010. márc. 20. 20:26
 5/5 A kérdező kommentje:
nemnagycucc ez a 2in1 szerintem. :P
2012. jan. 31. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!