Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna, majdnem fekete...

Sötétbarna, majdnem fekete alapszínből szép hamvas szőke?

Figyelt kérdés
Az alaphajszínem nagyon sötét és körülbelül egy éve festem.Az alja szép szőke,de felül,amit mi festettünk már itthon kb 6cm hosszúságban vöröses,nem teljes szőke.Nem olyan festéket vettem,amitől vörösnek kéne lennie és több ideig hagyom csak rajta.Akkor persze szép lesz,amikor leszívatjuk és utána ráfestünk egy hamvas szőkét,csak minden hónapba ezt azért nem merném megtenni.Tudtok valami megoldást?Én azon gondolkodtam,hogy fodrászboltba kevertetek ki színt.Vagy mondjuk lehetséges az,hogy szőkítőt kevernek bele mindjárt?
2012. febr. 26. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Csakis fodrász.
2012. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nővérem fodrász és ő csinálta sokszor csak én nem merem minden hónapban szívatni.Az meg a másik,hogy van,hogy 3hónapig nincs itthon.:/Nézegetem interneten,hogy fodrászhajfestékkel akár 8árnyalatni világosítás is lehet..
2012. febr. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!