Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik alapozó, púder...

Nektek melyik alapozó, púder vált be a legjobban? Melyik márka, fajta adja a legtermészetesebb hatást? (ár nem számít)

Figyelt kérdés

Szeretem rendben tudni az arcom, mert néha elég csúnyácska.

Persze még fiatalabb vagyok, ergo még tisztulni fog, vagyis remélem.


De addig is jöjjenek a csajos praktikák, amivel a legtermészetesebb 'álcát' kölcsönözhetem az arcomnak.


Persze esténként mindig lemosom a sminket magamról.

Tisztítom, hidratálom, miegyéb..



Jelenleg a következőket használom:



- MAYBELLINE (New York) Dream matte mousse - ezt nagyon szeretem, de néha ez már kevés, remélem van ennél jobb


[link]



- VISIONS Fresh Look Foundation, Oriflame-ből van. nincs pontos név



- púdernek pedig MAYBELLINE (New York) AFFINITONE Poudre unifiante.. .


[link]


2012. febr. 26. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem manhatten-fekete színű az egész tubusa...elég matt,nem fénylik,nem csillog és nagyon jól fed,egyeneletes és természetes hatást kölcsönöz.
2012. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legkedveltebb alapozoim:

- Max Factor tegelyes kor alaku felul a krem alul a pamacs hozza ca. 4000 forint

- Bourjois biodetox 3800 ft

- most vmi NY Rossmannos alapozot hasznalok ca. 2400 ft


A max factor csodas volt, de draga es nagOn keves volt benne, es vszeg nem nagyon szellozik allatta a bor.


A bourjois nagyon jo volt, csak gyorsan kell felkenni mert hamar szarad. Termeszetes anyagokbol keszul!


A NY is szep, de sztem ez alatt se lelegzik a bor nagyon. Mattito hatasa kituno.


Most am ilcsis savas archamlasztassal probalkozom az egyseges arcszin elerese erdekeben es utana csak korreltort szeretnel utana hasznalni ha kell. Tavaly bevalt.


Kozmetikus ajanlott meg Aknecolor nevu kremet Szlovakiabol 2 szinben. Kikeverheted a neked valot. Gyogyszertari es nagyon klassz. Egy tegely ca. 1500 ft.

2012. febr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!