Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús, hosszú, göndör,...

Nagyon dús, hosszú, göndör, erős szálú hajam van. Milyen hajvasalót vegyek?

Figyelt kérdés
Én a GA.MA és a Remingtonon gondolkodom.De egyikhez sincs odaírva,hogy melyik típus melyik hajra jó!!Szerintetek melyik legyen?
2009. jún. 7. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakboltan vegyél .

van sok oylan márka amit meg fogsz ismerni ugy ahogy a hajszárítóknál is ....

a lényeg hogy kerámialapos legyen mert a göndör hajat ha nem nagyon jo minőségű vasalóvan valassolod 2hét alatt telyesen széttöredezik =/

Sok sikert . =)

2009. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét típust próbáltam de a Ga.ma engem jobban meggyőzött. Szebben vasal, tartósabb és nekem a Remingtontól szállt a hajam. Úgyhogy végül a Ga.ma-t rendeltem meg.
2009. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem Belissima(Hajas Laci féle) hajsimitom van!Szerintem ez nagyon jó!!!!:)
2009. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Típust is tudnátok írni?(márkán belül)
2009. jún. 7. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Márkán belül már mind1. De remingtonból csak kerámia+teflon+turmalinost válasszd (legjobb az s9950 és az s9000), ga.mából a lézerionos (pl. cp3), imetec bellissimából pedig jade kristályosat nézz (legjobb a creativity).


Remélem segítettem!

2009. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!