Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör viszonylag hosszú...

Göndör viszonylag hosszú hajamból szeretnék csinálni magamnak valami frizurát amivel suliba is mehetek. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne írjatok olyat amiben simítani kell mert azt nem szeretnék.
2011. aug. 7. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szia nekem is ugyan ilyen a hajam youtubera írd be hogy 'wavy/curly natural hair tutorials/hairstyles kidob egy csomót ahol ilyen csajok elmutagatnak minden félét és ötletesek :)
2011. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2011. aug. 8. 16:12
 3/3 anonim válasza:
Ismerős helyzet :) Ha szép göndör a hajad akkor hordhatod kiengedve :D vagy esetleg befonsz egy tincset és hátra tűzöd..kicsit hippis de kényelmes mert nem lóg bele a szemedbe a hajad :D Másik módszer ha félre tűzöd, én ezt akkor szeretem hogyha nem egyenletesen göndör a hajam :) a youtubos ötlet is jó mert tényleg sok hasznos tipp van benne :D remélem tudtam segíteni :D
2013. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!