Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldöktetoválásnál minden...

Szemöldöktetoválásnál minden esetben szükség van korrekcióra? Vagy ha nagyon vigyázok a gyógyulásnál, (hegesedés, felázás stb) akkor elkerülhető a második tetoválás? /kozmetikai tetoválásról van szó gyengébben kedvéért /

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

így is úgyis csúnya lesz abban az esetben, ha mondjuk eltüntetted az eredeti szemöldöködet, és csak ez a művonal van.


hibás, gyér szemöldök korrekciójánál lhet esztétikus az eredmény.


egyébként meg van, akinek soha az életben nem jön ki, csak kikopik, másnak kidobja a bőre egyből, ezt előre nem lehet tudni.

de elvileg pár év után szükség van korrekcióra hiszen a kozmetikai tetoválás nem kerül olyan mély rétegbe, mint egy igazi. abban az 1-2 napban amíg lehámlik, ápolnod is kell, de ez nem befolyásolja azt hogy mondjuk pár év múlva milyen lesz.

2012. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretném hogy leborotválják a szemöldökömet, és szálasat szeretnék. ugy udom ez a lehető legtermészetesebb.

csak az miatt aggódok, hogy szőr alatt tudnak e tetoválni?.

nekem konkrétan hiányos a szemöldököm az eleje szép formájú, és elegslgesen dús, de a végét még kiskoromban kiszedtem, és nem nőtt vissza:(

2012. febr. 28. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen lehet.Nem kell korrekció,ha a tetováló kozmetikus figyel és kitölti az esetlegesen maradt hézagokat.Neked az ápolására kell figyelni,mert a gyógyulás alatt is kidobódhat pigment.
2012. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Korrekcióra minden esetben szükség van, egyébként is kifizetted, tehát érdemes visszamenni és megnézni hol lehetne javítani rajta stb.

Nekem ún. satíros szemöldököm van, kétszer tetováltattam életemben, de már megbántam. Már elég jól kikopott a mostani és alig várom h ne legyen műszemöldököm. Rájöttem h nagyon öregÍt és mű. Nekem van szemöldököm és nem is hiányos, csak régebben azt gondoltam h pont ilyen kell.... de már nem.

Még egy dolog. Édesanyám megcsináltatta szálasra, és kockás lett! Ezután még egyszer máshoz el kellett mennie satírosra... ami most vörösre van kikopva...ergo.. megint mehetne mert gáz megint. Tehát ha egyszer belevágsz, ki tudja milyen lesz. Nagyon jól meg kell választani a tetoválót mert ahogy korábban mások is írták, lehet h soha nem fog kijönni.

2012. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

igen alaposan járj utána, lehet hogy ha véglegesre szeretnéd, nem is kozmetikai kellene, hanem egy rendes, tapasztalt, díjnyertes, profi tetoválóhoz elmenned. ez drága lesz, de mivel a saját fejedről van szó, szerintem megéri.


a kozmetikai tetoválók 99%a nem tetováló/rajzolóművész szerintem, hanem sima kozmetikus.


nagy különbség.

2012. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyértelműen először meg fogom nézni hogy milyen munkái vannak a tetoválónak. utolsó SOHA nem üttetném szét a fejem maradandóval jézusom.
2012. febr. 28. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A tetováló kozmetikus ezt tanulta a sok tetováló meg fog egy gépet a kéezébe,már ne haragudjatok,de akiket én ismerek az életben nem végzett el iskolát.A tűt leüti mélyebbre,a pigment nem olyan szinű.Inkább kozmetikus.Ja és az enyémet nem kellett korrigálni,egyet sem.
2012. febr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon létezik a tetoválók szövetsége és csak kritériumokkal lehet valaki tag.


persze meg kell nézni a munkáit, és az alapján választani kozmetikai vagy rendes tetoválóművészt. a végeredmény a fontos és a megbízhatóság.


egy profi tetováló nem rontja el (és egy profi kozmetikus sem). és a tetováló tű meg be van állítva a bőrmélységre.


persze vannak kontárok, de a kozmetikai tetoválók között is... ami elég látványos elég kimenni az utcára, és megnézni azt a sok szörnyű tetovált szemöldököt meg szájat... :-S


30N

2012. febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!