Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hiányos szemöldökszőrzet...

Hiányos szemöldökszőrzet esetén alkalmazható szálas szemöldök tetoválás? és ha igen ehhez feltétlenül le kell tetoválni a szemöldök elején meglévő szőrzetet? /átlagos, közepesen dús, normál szemöldökről beszélünk/

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne tetováltasd ki. Egyre inkább kimegy a divatból. Használj szemöldökceruzát. Sokkal természetesebb. :)
2012. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy kimegy a divatból, de 2-3 évig ameddgi tart , valszeg még divatban lesz. ha ezt lehet annak nevezni. természetes hatásút szeretnék, és mivel NIncs vége a szemöldökömnek és sportolás közben lekenődik a ceruza, ez elég idegesítő, és nagyon idétlen. nekem ez sajnos kötelező.
2012. febr. 28. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az elsőnek abban igaza van, hogy az egy csíkban meghúzott rettenet valóban úgy tűnik, hogy szűnik, de a kozmetikai tetoválás nem fog kimenni a divatból, mert sok nőnek szüksége van rá.


Elvileg nem kell az egészet szálazni, viszont attól függ, hogy a festék színét mennyire találja el a kozmetikus. Szerintem mindenképpen szebb, ha a szemöldök elején is be vannak húzgálva a szálak, sokkal egyöntetűbbnek fog kinézni a szemöldök, nem beszélve arról, hogy akkor tuti nem lesz színeltérés.

2012. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és szerinted szőr alatt meg tudja csinálni a száazást? vagy ahhoz le kell bortoválni? Az elején ugye van szemöldök, tehát ott, a szőr alatt kellene dolgoznia.
2012. febr. 28. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, dehogy kell leborotválni :) Nyugi, simán közé tudja húzkodni a szálakat. az enyém is úgy van megcsinálva :)
2012. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!