Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok a hajamra? (:

Mit ajánlanátok a hajamra? (:

Figyelt kérdés

Rengeteg hajam van , de nagyon vékony szálú és mostanában a stressztől sokat hullik :(

hát középig ér most kb. a hajam, de szeretném még növeszteni, de nem tudom, mit használjak rá :(

ricinus olajról már hallottam, de olvastam, h valakinek attól nagyon tört a haja :( azt nem akarom :( kérlek írjatok ide tapasztalatokat (:

légyszi ha írtok, írjátok le azt is, h hol tudom a terméket beszerezni és h kb. mennyibe kerül (:


a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm (:


2012. febr. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a bánfi hajszesz vált be, meg heti 1x oliva olajas hajpakolás :)
2012. febr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és kifelejtettem bánfi hajszeszt dm-be vettem 1000ft-nál nem volt drágább az tudom de pontosan nem emléxem, oliva olajat meg itthon találtam :)
2012. febr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajhullásra Alpecin C1 koffeines sampont használtam. Kapható a gyógyszertárakban, de a DM-ben is (Rossmannban nem láttam). Kb. 1700 Ft.


Használtam ricinusolajat 1 hónapig, de nekem nem használt semmit, meg aztán túl macerás is volt (kényelmetlen volt úgy aludni, hogy a "turbán" megmaradjon, elég nehéz volt kimosni a hajamból). De a neten elég sok "haj napló" van, ahol szemmel látható eredményeket értek el a ricinus olajjal.

2012. febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bánfit már használom köszönöm a tippet nekem annyira nem jön be :S de kevesebb hajam hullott ez tény (: hát akkor ricinus, Bánfi együtt? (:
2012. febr. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!