Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nappali (hidratáló) krémet...

Nappali (hidratáló) krémet hány éves kortól érdemes használni?

Figyelt kérdés
Nap mint nap úgy érzem, hogy az arcbőrömet nem védem eléggé, valami plusz neki is kell. Nappali hidratálókrémre gondoltam, ám nem tudom, hogy ezt minden korosztály nyugodtan használhatja (hisz a bőrét mindenki védheti, sőt érdemes védeni alapon gondolkodva), vagy 15 évesen inkább árt, mint használ. Mi a véleményetek erről? Nyugodtan használhatok hidratálókrémet? Köszi előre is! 15/L

2012. febr. 29. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
miért ne hasznmálhatnál?.. én egész kiskoromtól kenegettem a bőrömet, főleg télen, amikor a fűtést szétaszalja a bőrünket.. a lényeg, hogy természetes alapanyagú legyen.
2012. febr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használhatsz, persze a korodnak megfelelőt. A Nivea Visage Young termékcsalád kimondottan a fiatal bőrre van, és van belőle nappali hidratáló krém is.
2012. febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha száraz, akkor kend be, minél természetesebb krémmel.

Én a gyerekekét is kenem, főleg télen, szélben. Használhatsz csak éjszakára is krémet vagy reggel is, ahogy érzed.

2012. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!