Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnyán kipattogott a homlokom...

Csúnyán kipattogott a homlokom már egy ideje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezek nem olyan, mint a rendes pattanások, amelyeket ki lehet nyomni, ezeket nem is lehet. Régen alig volt pattanások 2-3 hetente max 1, most meg egyre csúnyább. Mit tegyek?

17/L


2009. jún. 7. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenek nekem is ki szoktak jönni időnként, ilyen kis pörsenések, és megpróbálom kinyomni, ilyen vízszerűség jön belőle... én azt figyeltem meg, hogy menses előtt jönnek, valamint idegeskedés hatására. próbáld felülvizsgálni, milyen (új) tényezők vannak az életedben, amik eddig nem voltak? eszel-e másmilyen ételeket mostanában? esetleg valami új kozmetikum? ezeket próbáld kiikatni. ha nincs változás, keress fel egy bőrgyógyászt.
2009. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyenek, a kozmetikus azt mondta, a stressz miatt szoktak ilyenek kijönni. Én azt ajánlom, menj el kozmetikushoz, ő elég szépen rendbe teszi a bőröd.
2009. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!