Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megőrülök extra zsíros hajamtó...

Megőrülök extra zsíros hajamtól, már nem tudok mit kitalálni, tanácsokra lenne szükségem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Borzalmasan zsírosodik a hajam, egyszerűen már nem lehet vele mit kezdeni. Este megmosom, másnap elmegyek dolgozni, és kora délutánra már zsíros, fénylik. Szörnyen zavar, olyan igénytelennek érzem magam tőle. Hosszú festett, sötét barna hajam van, már próbálkoztam azzal is, hogy nem festetem, de nem segített. Levágattam teljesen rövidre, az sem jött be. Próbáltam már langyos vízzel mosni forró helyett, kevés sampon, hígított sampon... semmi sem segített. Van valaki, aki hasonló problémával küzd és van valami jó praktikája?
2012. febr. 29. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.
2012. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is hasonló helyzetben vagyok, voltam is hajvizsgálaton, a hölgy azt mondta, hogy valószínűleg öröklött, meg hogy a hormonok nincsenek rendben nálam. Nem tudom ebből mi igaz, de fogok vizsgálatra menni ez ügyben. Több hónapig használtam a Naturland kénes krémsampont, sokat segített, főleg a korpásodásban.
2012. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már azzal hogy teafaolajat csöpögtetsz a samponodba?Én már próbáltam, nekem segített.Nincs ezer forint egy üveggel belőle, próbáld ki, semmit sem veszíthetsz!
2012. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!