Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta mossátok a...

Hány naponta mossátok a hajatokat? Mit csináltok vele, ha már kicsit zsíros, de még nem mostátok meg? Összekötitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 01:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos minden másnap mosom :/.

Szóval pl hétfön délkörül megmosom, majd szerdán ujra délkörül, mert már zsiros, s ugy ki nem mennék az utcára :D :(

Nagyon zsiros az arcböröm. Meg éjjel "beizzad" a fejem. Tudom, hülyén hangzik, de igy van :D

Itt ahol élek, Ausztriában, nem tiszta a levegö. De pl. ha Vajdaságban vagyok, akkor jól birja a hajam. Talán 3napig. :)


Te milyen gyakran mosod?

18/L

2012. febr. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Én egy héten kétszer mosom! Nekem nem nagyon zsírosodik, sőt inkább száraz a hajam, de jól írtad, ha nincs "kedvem" még hajat mosni, akkor felteszem csuriba, vagy befonom, vagy tupírozom!
2012. febr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3x.
2012. febr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg heti egyszer mosom, de szerintem nyáron ebből heti 3 alkalom lesz a nagy meleg, strand, és mindenféle programok miatt.

Ha pedig elég zsíros, és mennem kell valahová, de nem mostam meg, akkor imádkozok, hogy ne fussak össze semmi ismerőssel!=D

2012. febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta. 3. nap már zsíros. Mindig feltűzve, kontyban hordom, függetlenül attól, hogy tiszta-e vagy kicsit zsíros. Úgyhogy nem sok minden látszik belőle. :)
2012. febr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta, de amikor nincs kedvem megmosni, akkor feltűzöm és lelakkozom.
2012. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta. 2. napon már zsíros :S. Úgyhogy pl. vasárnap este megmosom akkor hétfőn jó, kedden viszont már copf és este hajmosás.:S
2012. febr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éve minden nap mostam a hajam, de mióta póthajam van (3 hónapja) csak heti 2-szer szabad. A második és a harmadik napon száraz sampont használok. Összekötni sajnos nem tudom a hajam, mert elég nagy, elálló füleim vannak.
2012. febr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én 3 naponta mosom. De hogy szép legyen, kéne két naponta. :S

Csak az a gáz, hogy ha elkezdem a kétnaponkénti mosást, akkor már bő egy nap után zsíros lesz.


Lehet, hogy nekem is a száraz sampont kéne kipróbálni? Az tulajdonképpen sima hintőpor?

2012. márc. 1. 08:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Balea-trend it up.


Nekem ilyen száraz samponom van.Rá kell fújni a hajra,hagyni egy kicsit aztán törölközővel áttörölni,vagy hajszárítóval kifújni a port.

2012. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!