Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk! Gáz ha egy lánynak...

Fiuk! Gáz ha egy lánynak nagyon fehér a bőre, vagy nektek ez nem számít?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 08:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2012. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Szó szerint olyan fehér vagyok,hogy még a hóban is virítok... Kék szemem van,és sötétbarna hajam. Még is van pár udvarolom,és ez nem zavarta őket,sőt mindig dicsérték,hogy kivételesen milyen jól nekem áll a hófehér bőrömhöz a sötét haj..
2012. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz, de nekem nem tetszik
2012. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Lányok gáz ha egy fiúnak nagyon fehér bőre van??
2012. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

Mért volna már gáz??

Inkább legyen fehér mint fekete!!

2012. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%

A fehér bőrnél egy dologra nagyon oda kell figyelni: CSAK makulátlan bőrhöz és testhez áll jól. Magyarul, a fehér bőrön minden bőrhiba állatira látszik.....tehát ha valaki kicsit pattanásos, vagy foltos a bőre, esetleg narancsbőrös, nem egyenletes fehér az arca hanem foltos, akkor kicsi egészséges barna színt jobb, ha magára szed.

Mert a barna bőr (nem a ropogós fekete!) elfedi a kisebb bőrhibákat és optikailag vékonyít is.


Sok tini ott rontja el, hogy mindig azt nézi mi az aktuális divat, nem azt, hogy mi áll jól neki. Tavaly (és szerintem idén is) a fehér bőr a divat, ezért sokan direkt nem mennek napra, pedig tényleg nagyon kevés lánynak áll jól a fehér bőr, ugyanis nagyon tiszta bőr kell hozzá, egyenletes fehér színnel, és a túlsúly sem épp szép, ha hófehér bőrrel társul. Sajnos el kell fogadni, hogy a testünk választ külsőt, nem a divat....magyarán nem áll jól mindenkinek az aktuális divat. A fehér bőr ráadásul nagyon sok típusú embert sápaszt. Van akin a fehér arcbőr elegáns és légies, de van akin sápatag és egészségtelen, hervasztó benyomást kelt.

2012. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
utolsó én nem tudom honnan veszed ezt amit mondtál, de én inkább azt veszem észre, hogy rengeteg ember szoliban égeti magát hogy "egészséges barna színe" legyen.
2012. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

De én nem erről beszéltem, amit te írsz.......mármint az egészséges barna a szép, a szétégetett nem


Egyébként onnan tudom, hogy tele volt olyan kérdéssel a gyk, hogy "lebarnultam, jaj hogy tüntessem el a barna színt?" meg "hogyan fehéríthetnék a bőrömön?"

meg a szokásos kis divatlapokból....nem veszem őket, de várókban, stb.-ben vannak, és ott írták hogy a barna bőr a múlté, már a csodaszép porcelánbőr a divat.

2012. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ezt muszáj leírnom.


"akkor kicsi egészséges barna színt jobb, ha magára szed." -->

Én nagyon fehér bőrű vagyok, sajnos a sápadt fajtából. Néha meg is kérdezik, beteg vagyok-e, annyira fehér a bőröm. Nyáron, mint te is írtad, mindig megpróbálok magamra szedni egy kis egészséges barnaságot. Nem olyan egyszerű, mint hinnétek. Egy nyaralás alkalmával pl. elhatároztam, hogy csak azért is lebarnulok egy kicsit: egy egész hetet a napon töltöttem, és sütettem magamat. Eredmény? Szinte semmi. Magamhoz képest én láttam, hogy jobb a színem, de mindenki más szerint még így is fehér voltam. Unokatesóm négerbarna volt, mikor hazajöttünk, én meg mellette mint valami vámpír. :D

Szóval sokan nem divatból vagyunk ilyen fehérek, hidd el. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. :D

2012. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
De én nem is a te típusodról beszéltem, hanem azokról, akik divatból akarnak fehérek lenni, hogy nekik vigyázniuk kell, hogy valóban jól áll-e nekik. Azokat, akik nem TUDNAK egészséges színt felszedni, sajnálom nagyon..nekem sem könnyű, mert eredendően én is hullafehér vagyok, tehát én is igyekszem napozni, de én meg sokszor úgy barnulok, hogy a lábam meg az arcom fehérebb marad...és nem áll jól a fehér.
2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!