Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befújom hajvasalás előtt a...

Befújom hajvasalás előtt a hajam hajvédő spray-jel, és mikor vasalom, akkor nyomokat hagy a hajvasalón!?

Figyelt kérdés
Ugy értem, ilyen fekete kis pöttyöket és egyre nagyobbak, és nem lehet leszedni őket, esetleg ha lekaparom valamivel! MIért van ez? Mit csinálok rosszul?
2012. márc. 1. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én a hővédőt hagyom kicsit megszáradni a hajamon,(bár attól függ milyet használsz, az enyém ilyen), vagy hideggel átfújom, és csak utána formázom.

Ne kezdd kapargatni ha van valami rajta, hanem próbáld meg nedves szappanos szivaccsal leszedni a hideg hajformázóról.

Néha ráéghet valami, én is így szoktam tisztítani, ha látok rajta valami ráégett hajformázó darabkát.

2012. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, got2be-t használtam,de túl szárazon fújtam a hajamra..nekem ez volt a baj..egyébként körömmel lejön a kerámia lapról,nekem pont kicsit hosszabb van,úgyh jól jött:)
2012. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy túl szárazon fujtad? Már száraz volt a hajad?
2012. márc. 3. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt száraz,de nekem az vált be,hogy nem csavarom ki a hajamból a vizet csak egyszer és úgy fújom..a száraz itt a törölközővel egyszer jól kicsavart és turbánba feltekerve 5 percig hagyott hajat jelenti.
2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na ez engem is érdekel,mert én is nagyon szétcsesztem a hajvasalómat,tele van fekete pötyyökkel,nagyon csúnya..
2012. ápr. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!