Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hővédő spray-t hajvasalás...

A hővédő spray-t hajvasalás előtt száraz hajra kell fújni? Vagy nedves hajra?

Figyelt kérdés
most vettem got2be straight on hővédősprayt.szől száraz hajra szeretném fújni ugy egyszerűbb és ugy egyből hajvasalás.ez így baj?
2010. jún. 29. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nedves hajra kell fújni. Nekem is az van, és hiába egyszerűbb ha nem ér semmit. Hajmosás után rögtön vasald be a hajad, és ha minőségi vasalód van akkor sokáig bennemarad. :)
2010. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt használtam száraz hajra, aztán vasalás, hatékony. Pedig nekem aztán erős, göndör hajam van:)

2010. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
A hővédő spray-t vizes hajra kell tenni.Lényege: véd a hajszárító káros hatásai ellen. Másra nem jó. Hajkiegyesítésre kiegyenesítő krém vagy spray kell. És hajmosás után se vasald a vizes hajadat, mert gallyra megy. Ha a nedves hajadat vasalod, nem lesz más eredménye, mint hogy gőzölögni fog a fejed, és totál tönkre fog menni.
2010. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nem értesz hozzá akkor miért kell beleszólni? :) A got2be straight on spray egy hajkiegyenesítő folyadék, de mint minden más hajvasalós termék ez is védi a hajat a hőtől 200 fokig. Nyilván nem olyan hülye a kérdező hogy nedves hajon kipróbálja a vasalóját, mivel előtte meg kell szárítani hajszárítóval. :)
2010. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a normálisabbaknak :)

utolsó : és igen nem vagyok olyan hülye h a vizes hajamat vasalom.xd

2010. júl. 2. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam got2be-t,de csak összeragadt tőle a hajam és nem is védett.Most lisap hővédő folyadékot használok.Kicsit drágább,de sokkal jobb.
2010. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!