Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattanásos a hátam és a...

Miért pattanásos a hátam és a dekoltázsom?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gondom a pattanásokkal, persze kissé mitesszeres az arcbőröm és néha egy egy pattanás is előfordul de semmi komolyabb. Mostanában viszont az arcomon is sokkal több jön illetve a hátam teljesen mitesszeres és nagyon sok pattanásom is van. A dekoltázsomon apró pattanások vannak. Ha valaki tudja ennek az okát esetleg tudna ajánlani egy módszert amivel eltüntethetők azt nagyon megköszönném:)
2012. márc. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen ruhákban járkálsz mostanában? milyen anyagból vannak. Mert a műszálas felsőket lehet nem bírja a bőröd esetleg befülled, vagy más egyéb újfajta anyagot nem bír. Az sincs kizárva hogy a szervezeted így üríti ki a "méreg" anyagokat, nem fogyasztottál mostanában vagyis akkor amióta vannak pattanásaid számodra ritka ételt vagy italt? Én erre javaslok először is egy arc lemosó tonikot esetleg mély tisztítót ez hátra meg szinte többi testrészedre is jólehet. Célszerűbb ez mellé még egy kérmet is beszerezni hogy a bőrödet ne szárítsa ki nagyon és 2 naponta azzal is kenegetni. Ha ez nem segít bőrgyógyászhoz menjél el kenőcsöt felíratni, Mert ezek a patikai receptes kenőcsök csodákra képesek.
2012. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:D Még annyit hogy ha arcszesszel kenem akkor nagyon kiszárad a bőröm a pattanások pedig megmaradnak. Rosszul használom? Nem kellene minden nap vagy mi lehet a gond? illetve a tonik vagy az arcszesz a jobb?
2012. márc. 2. 20:40
 3/4 anonim válasza:
Neutrogena tonik. Nem kell lemosni.
2012. márc. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm meg fogom próbálni:D
2012. márc. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!