Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki "lent" is...

Van itt olyan aki "lent" is epilálja magát?

Figyelt kérdés

Én múltkor kipróbáltam, és kellemesen csalódtam, sokkal rosszabbra számítottam.

A borotvát utáltam, mert egyrészt kb. fél napig tart az igazi simaság, másrészt begyulladtak tőle a szőrtüszők.


szóval most epiláltam a bikinivonalat, de nem tudom, hogy az egészet is lehetne-e.


Van olyan aki az egész alsó részét epilálja? Mik a tapasztalataitok?



2012. márc. 2. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én epilálok,de csak vénuszdombot..az ajkakkal nem próbálkozok,azt bekapta egyszer véletlenül,és ott amúgyis nagyon fájt míg csak a szőrt szedte ki és nem kapta be hirtelen..
2012. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én igen... de ott a belsőbb részeknél vagy hogy is mondjam, ott nagyon fáj .. én ott inkább borotvával szoktam a többit epilálom.. de próbáld ki lehet neked nem fáj annyira :)
2012. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: de akkor az ajkaknál nem is szőrtelenítesz vagy más módszert alkalmazol? (amúgy én is félek, hogy becsípi a bőröm, mert az nagyon puha és nehéz kifeszíteni)


Második válaszoló: lehet, hogy én is maradok a borotvánál, ott korábban még sosem borotváltam, lehet hogy ott nem fog begyulladni. jó lenne

2012. márc. 2. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Borotvával és szőrtelenítőkrémmel( amit mondjuk nem ajánlanak oda,de a borotva nem szedi le néhol) szőrtelenítek az ajkaknál:) (első voltam)
2012. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én csak a dombot epillálom, mert az borotvától begyullad, de alul még nem mertem megpróbálni. ott csak borotválom, de sose gyullad be.:)
2012. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi!

Akkor kipróbálom a borotvát (krémet azt nem merem inkább)

2012. márc. 2. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Már belegondolni is rossz, biztosan nem bírnám! Egyszer próbáltam gyantával, asz volt az első és utolsó ilyen alkalom. Én a borotvánál maradtam, nem tökéletes, de legalább fájdalommentes.
2012. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem vészes egyébként.

furcsa módon bizonyos szempontból jobban fáj a lábam bizonyos részein (pl. a bokámnál kívül)...

de tudom, h a többség nem bírja, de én meg a gyantát nem bírom.

az epilátort odateszem egy pillanatra, akkor is használ valamit, és utána ha elveszem, már nem fáj. viszont én meg azt nem bírtam, h rajtam van a gyantacsík, és csak markolom, és veszem a nagy levegőket, hogy na most, na most, aztán végre elrántom, de úgy félek a fájdalomtól, h nem húzom elég gyorsan és még rosszabb, meg aztán ragad össze-vissza stb. (meg ráadásul az a bőrödet is húzza, az epilátor meg tényleg csak a szőrt, ez is jó benne)

2012. márc. 2. 22:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát nem vészes? Én nem merném kipróbálni>.<

Mondjuk egy 1-től 10-es skálán, ahol az 1 a tűrhető, a 10 pedig a szörnyűnél is szörnyűbb - mennyit adnál rá?

2012. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én igen,mindenestül,mindenhol.Hozzászoktam,mostmár jól megy és megritkította rendesen,szerintem érdemes.
2012. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!