Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenek a szinezo hidratalokr...

Milyenek a szinezo hidratalokremek? Melyik marka a legjobb?

Figyelt kérdés
Mennyire haatasos? ugy ertem hogy mennyire fed? gondolom kozzel sem olyan mint egy alapozo, de mivel nyar van, nem szeretnek mindig alapozot hasznalni. Nem lattam meg ilyent, de kiszeretnem probalni.
2009. jún. 8. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem van egy, nivea, de sztem borzasztó. egyáltalán nemlehet normálisan eloszlatni, és csak egy színben volt, ami nemaz én bőrszínem. azóta nemis hazsnálom. nemhasználok inkább semmit, ápolóm az arcom h széplegyen és nekelljen alapozót használni. azaz nemápolom, mert amióta nemkenek rá semmit, azóta mérföldekkel szebb az arcom :D

csak korrektort hazsnálok.

2009. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!