Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj növekedését serkentik a...

A haj növekedését serkentik a hajvitaminok? Vagy az csak azoknak kell akiknek hullik v egészségtelen a haja?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h túl sokat vágott le a fodrász a hajamból, és engem ez a frizura nagyon zavar, nem tudnám elviselni hosszútávon, ezért vásároltam egy Revalid márkájú hajvitamint.

Ettől gyorsabban nő az ember haja vagy csak egészségesebbre (ha alapból is egészségesen táplálkozok)? Ha nincs értelme ezt a vitamint szedni, tudnátok ajánlani bármi megoldást? Szinte szégyellek így emberek közé menni... Tervbe vettem vmi sapka megvételét, de az csak ideiglenes megoldás... 20/F


2012. márc. 2. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Inkább használj ricinusolajat, attól tényleg gyorsabban nő a haj, és nincs semmilyen káros mellékhatása.
2012. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hol lehet venni?
2012. márc. 2. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban. Kb 200 Ft 30 g. Csak a haj tövére kell tenni.
2012. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sárgarépa, tökmag stb ezeket ha eszed tápláló.

Nekem is 1* nagyon levágta 4 hónapba telt mire elfogadható hosszúságú lett... A frufrum még igy lassan 4,5 hónap után sem ér a szemöldökömig...

A revalid meg hizlal.

2012. márc. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, ha elkezded szedni a Revalid vitamint. Van akinek gyorsabban nő tőle a haja, van akinek nem, de ha már megvetted szedd nyugodtan, ártani biztosan nem fog.

És nem hizlal, ez nem igaz, csak a benne található B-vitamin miatt nagyobb étvágyad lehet.

2012. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!