Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen törik, illetve...

Rettenetesen törik, illetve hullik, nyúlik a szőke hajam! Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Most lett újra kiszőkítve, ilyen:


[link]

[link]


A gondom az, hogy mikor fésülködök, sok ilyen 1-2-3cm-s kijön, ha megfogom az utolsó öt centit, és végighúzom a mutató és nagyujjam közé fogva, sok kijön, és NYÚLIK! És a poén az, hogy még így is sok hajam van...


régen a herbal essensis (ha így kell írni) pakolást használtam, az nagyon jó volt, de bevonták vagy valami, mert sehol sem találok... :S



Mit lehetne vele tenni? Már vágtam a végéből, de még mindig! Kb. 5-7cm lett vágva, nem akarok többet! MIt lehet tenni, hogy ne nyúljon?

Volt már valakinek ilyen problémája? Köszi!


2012. febr. 27. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szétégetted....?
2012. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ami szétégett, azt már nem rakja rendbe semmi, csak az olló...
2012. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Nekem évek óta melírozott a hajam, és arra a következtetésre jutottam, hogy ha nem szárítom, akkor jót teszek neki.

Azaz csak megmosom, esetleg csavarom, majd száradás után vasalom. Utóbbi nem károsítja, sőt, a rendezetlen hajszálakat kordában tartja.

Neked emellett hajvégápolót kellene használni rendszeresen, illetve ha már nagyon tönkrement, akkor azt bizony vágni kell. De töredezni, hullani vsz. később is fog, csak persze nem mindegy, hogy mennyire.

2012. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

szétégetni? ezt hogy értitek?


amíg volt ez a herbalos cuccosom, addig nem volt semmi gondom vele!


milyen hajvégápolót használjak? melyik a jó? én is úgy szoktam, hogy hagyom nagyjából megszáradni, csak egy kicsit szárítok rá a végén. vasalni pedig azért szoktam, amiért te is, hogy ne álljon össze-vissza!

2012. febr. 27. 21:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nyúlik-szakad, hínáros, egyszóval szarrá égetted a szőkítőporral, nem?
2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De írod, hogy most lett újra kiszőkítve.. akkor lehet, hogy most lett szétégetve is, ami eddig nem volt, és semmi köze így a hajad mostani szar állapotának ahhoz, hogy használsz-e herbált vagy nem, nem?
2012. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a most az egy hónapja kb.


eddig is tört, de ez a mai ez brutál volt... az lehet, hogy azért, mert nem a megszokott samponnal mostam?

2012. febr. 27. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Most készülök kipróbálni a kókuszolajat. Állítólag a legjobb hajápoló mind közül. Viszont tudok nyilatkozni az olíva olajról. Hajmosás előtt a végét szépen bekened vele, egy félóra-órán át rajta hagyod és csodákat művel a hajaddal. Nem fog törni, nem lesz száraz. A nyúlás azt mondjuk nem egészen értem, hogy hogy érted :D viszont az is igaz, hogy a már megtört részre nincs csodaszer, csak olló. De, ha tudod, hogy ilyen jellegű a hajad, akkor ezt az olajos bepakolást tudom ajánlani.
2012. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit durván néz ki ..

Nem akarlak ijesztgetni, ismerősöm sötétbarna, szőkítette a haját, fél évig bírta, aztán letört, kleopátrásig le kellett vágni. Azóta is barna .. Nekem is mikor szőkítettem volt egy holtpont, mikor a hajam alján 5 centis darabok estek le, és nem is sok maradt ott. Úgy megijedtem, hogy következő héten festettem is vissza, és soha többet!

Fodrász szaküzletbe nézz körül, ott van nagyon jó, balzsamként és pakolásként is használható, és nem mellesleg olcsó.

[link]

Sajnos a széttört, nyúló hajszálakat semmi nem ragasztja már össze, de optikailag sokat javít rajta az AVON olajos hajvégápolója. Most hirtelen neve nem jut eszembe, de kezedbeveszel egy katalógust, rá fogsz ismerni. Kicsi, kb 50 milis üveg, zöld kupak ..

2012. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi, ezt meg fogom próbálni!
2012. febr. 27. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!