Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy akinek...

Miért van az, hogy akinek göndör a haja annak alapból szárazabb, mint akinek természetesen egyenes?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szárazabb,csak a természetesen egyenesek haja mindig zsírosabb és olyan alapból fényes és csúszósabb a göndöreké kicsit ,,durvább" tapintású,de ez nem jelenti azt hogy szárazabb is inkább az egyeneseké zsírosabb.
2012. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pedig de, szárazabb. de az okát nem tudom.
2012. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, vagyok biztos vagyok benne h szárazabb, mert nekem is göndör hajam van :SSSSS de jo lenne tudni miért?
2012. márc. 26. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

most olvasom, hogy mert a hullámos hajszál kevesebb nedvességet tartalmaz. azt írja, hogy a kutikulák formája miatt.

máshol meg azt írják, hogy az egyenes azért zsírosodik jobban, mert azon könnyebben tud a zsír "átfolyni". tény, hogy nekem a göndör hajam egy csöppet se zsírosodik, viszont száraz.

2012. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!