Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zoknis illetve alufóliás...

A zoknis illetve alufóliás hajgöndörítési módszer az egyenes hajúaknak is göndör, hullámos hajat varázsol? Ha száraz hajat csavarom fel zoknira rászáríthatok pár percet vagy fölösleges?

Figyelt kérdés

Már oly sokszor hallottam ezt a két praktikát és szeretném kipróbálni, de eddigi hajhullámosítási próbálkozásaim mind kudarcba fulladtak, így kissé bizonytalan vagyok.


Alapból olyan 'se' hajam van, ha szépen szárítgatom tincsenként akkor szinte egyenes. Szeretnék néha hullámos hajat, de a fonás kilőve, mert tépett a hajam és szétcsúszik.



Láttam egy videót, ahol az aulófiára feltekert hajat hajszárítóval szárították pár percig, hogy még hullámosabb legyen a haj. Egyébként száraz hajat csavart fel. Ezt megcsinálhatom a zoknis módszerrel is?

És ha egyenes a hajam, akkor is lehet ettől hullámos a hajam? Kb. mennyi ideig hagyjam felcsavarva a hajam?



2012. febr. 26. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
zoknival éjszakára
2012. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is láttam egy ilyen göndörítési módszert alufóliával, de ha jól emlékszem, valamit minden tincsre ráfújt, úgyhogy az se működik teljesen száraz hajjal. A zoknisat pedig én hajmosás után ajánlom, és akkor egész éjszaka rajta maradhat a hajadon.
2012. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez lemaradt: http://www.youtube.com/watch?v=tZlFZbwKaOE&feature=fvwrel itt nagyon jó videók vannak, én is merítek innen ötleteket. :)
2012. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Leírná nekem valak légyszi, hogy mi az a zoknis módszer!!!
2012. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!