Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A keratinos póthaj leszedése...

A keratinos póthaj leszedése után kihullik a saját hajam? Mivel kell ápolni, mosni? Számít milyen fésűt használsz? Mi a legkímélőbb és legpraktikusabb hajhosszabbítási módszer?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:

hát...ha nem is kihullik, de tövestől töri le:) nekem a fél hajam eltünt tőle....letört tőből....most varrva van...ez nagyon humánus módszer...és szép is:) persze a legszebb a hőillesztés...de nekem nem ér annyit, hogy következőnél ne legyen hajam:D....barátnőm is így járt...neki is nagyon sok hiányzik azóta a fejéről....szegénynek igy se volt sok haja...

23L

2012. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több, mint 1 éve keratinos póthajam van és nem hullik jobban az átlagnál.


A póthaj ápolásához ajánlatos keratint, proteint és szilikont tartalmazó termékeket használni. Kerülendő az alkoholt és gyümölcssavat tartalmazó termékek használata. Mindenképp használj hajvégápoló olajat, ez elengedhetetlen. Olyan fésűt válassz, aminek egyik sörtéje nagyobb, másik kisebb.


A legkímélőbbnek tartják a hajfelvarrást, de ez már egy eléggé elavult módszer és csak akkor ajánlatos, ha van elég hajmennyiséged ahhoz, hogy eltakarja a varrást.


Az egyik legkorszerűbb és legesztétikusabb a keratinos hőillesztés. A keratin, amivel rögzítik nem káros, hisz a hajunk 97%-a keratin. A keratin feltételekor 160 fokos hőhatás éri a hajat pár másodpercig, tehát ugyanannyira vagy kevésbé káros, mintha kivasalnád a hajad.

2012. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én akkor sem ajánlom a keratinos megoldást...tapasztalat több részről is...nem csak saját magam, hanem a környezetem is mind megbánta...tény, hogy valamivel természetesebb mint a hajfelvarrás.....de a varrást is meg lehet totál természetesre csinálni....nekem meg se mondják, hogy póthajam van...viszont ha nagyon kevés a hajad, tény és való, hogy nem lehet felvarrni...

23L

2012. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyit most nézelődtem a témában (mivel én is szeretnék) a leszedés a lényeg. Sokan a mikrogyűrűzást ajánlják, mert ott leszedéskor meg felsrakáskor sem éri sokk a hajat. Bár a varrásról még nem hallottam pontosan milyen.
2012. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemhogy kihulott kiszakadt a hajam a póthajjal együtt nem is egy tincs nagyon megbántam!
2012. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is rengeteg kihullott keratinostól.. és rettenet nehéz kiszedni a hajból... és3hónapig volt fenn de igy is olyan mintha a hajam rövidebb lenne mnt előtte :S
2012. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is keratinos hőillesztett hajam volt, de semmi esetre sem ajánlom....nekem is mintha fél hajam eltűnt volna...szintén nagyon megbántam!!
2012. dec. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!