Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hőillesztéssel kapcsolatban...

Hőillesztéssel kapcsolatban vélemény? Már volt felvarrva a hajam, de most csak pár tincset szeretnék bele hőillesztéssel, de nem hallottam túl jó dolgokat róla! Az írjon aki próbálta már.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem varrva van 6-7 éve, és télen kipróbáltam a hőillesztést. Soha többé nem merném. Mondjuk lehet, hogy a fodrászom volt egy idióta, mert úgy szedte le a tincseket, hogy a saját hajam is lejött, meg a gyanta is a hajamon maradt. Azt mondta, hogy a maradék gyantát szedjem le otthon babaolajjal magamnak. Persze nem jött le, fésűvel tépkedtem ki a hajammal együtt.:( Én ezek után nem mernék mégegszer egy ilyet bevállalni. De mondom, az én rossz tapasztalatom lehet, hogy a fodrász hibája, akivel azóta nem állok szóba.
2009. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is,mert alig van hajam és nem szeretném ha ennyi se lenne:D a varrással nem volt problémám azon kívül,hogy bénán varrták fel és 1hónap után le is szedtem.
2009. jún. 9. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólónak írom, a sajna kontár fodrászt fogtál ki, aki nem értett hozzá. Nekem most nyáron lesz 2 éve, hogy hőilesztéssel van feltéve póthajam, nem olyan sok 50 db tincs oldalt. Én meg vagyok elégedve a fodrásszal és a hajjal is. Nagyon profin kiválasztotta a hajszínt is és olyan jól felrakta, hogy nem is lehet észrevenni. Én meg vagyok elégedve, ráadásul ugye nekem ez kényszer megoldás volt, mivel leégett a hajvasalótól a hajam, és amióta a póthaj fel van téve gyönyörűen rendbe jött a saját hajam is, szépen megnőtt elől is, és most olyan hosszú ami még nem volt. Örülök neki nagyon.

Persze mostmár jobban odafigyelek az ápolásra és a vasalásra is. Tanultam a hibámból.

Ha jó fodrászt fogsz ki, aki tényleg ért hozzá, akkor nincs mitől félned. Nekem amúgy mindet elmondott részletesen, hogy pl. hogyan ápoljam, adott speciális kefét is, mert a normál fésű kitépheti a póthajat.

2009. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 evig volt hoillesztett hosszabbitasom. Profi szakemberhez menj, ne olyanhoz,aki csak elvegzett egy tanfolyamot. Nekem se volt gond vele, 3 havonta magamnak szedtem le es a sajat hajamnak semmi baja.
2009. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolltótl kérdezem, hogy a 3 év alatt hányszor volt feltéve póthaj? mert írtad, hogy 3 havonként levetted, viszont nekem max. 7 hónapig bírja utánna a fodrászom veszi le. Eddig nekem 2x volt felrakatva, és most lesz esedékes majd októberben.

Nálad a hóillesztés nek a neve Hairderams?

2009. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 ev alatt sokszor lett felteve, de mivel kulfoldon elek es otthon csinaltatom, igy volt par het kihagyas. Birta volna tovabb is,mint 3 honap, egyszer hagytam 5 honapig hagytam, de nagyon begubancolodott a tove es nehez volt kibontani, ugyhogy inkabb leszedtem mindig kb 3 honap utan, a hajam irtozatosan gyorsan nol es ogy hamar lenott.
2009. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Nekem is az a problémám hogy leégett a hajam a túlzott vasalástól meg a sok festéstől (voltam már szinte minden színű a hajam) és attól félek, hogy a hőillesztéstől ki fog hullni vagy nem tudom. De szerintem ha megfelelő szakemberhez megyek akkor nem lehet gond vele, bár már azóta nőtt a hajam, de nagyon vékony szálú, semmilyen:( És azt hogy érted, hogy csak oldalra van hőillesztve haj?Hátul nincs?
2009. jún. 11. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fog kihullni a hajad, ha póthaj kerül fel rá, épp ellenkezőleg szerintem neked is szépen helyreállítja a leégett hajat.a A lényeg, hogy olyan fodrászt találjál, aki ebben a szakmában profi és van papírja is, mivel külön tanfolyamot kell elvégezni , ha valaki akar hajdúsítással és hosszabbítással foglalkozni.

Az én hajam is vékonyszlú. Úgy értettem, hogy oldal van feltéve a póthaj, mivel nekem oldalt, elől erősen hullámos a hajam és mivel itt vasaltam állandóan szépen le is égette, a hajam, ráadásul csúnyán tönkretettem, száraz, töredezett volt alig nőtt, viszont bármennyire is hihetetlen hátul nem vasaltam abszolút és ott sűrűbb, dúsabb volt a hajam és bizony hátul a hajam sokkal gyorsabban nőtt.

A fodrászom mikor megnézte a hajam azt mondta , hogy hátul nincs szükség arra, hogy póthajat tegyen fel, hanem 2 oldalra igencsak kellett, és így póthajjal a hajam oldat olyan dús mint hátul.

Azt még hozzátenném, hogy persze még mindig kénytelen vagyok vasalni a hajam, de ugye most már a póthajat vasalom így az eredeti meg van kímélve.Mikor az első póthajam le lett szedve , alatt az eredeti szépen megnőtt:-) és most már elől is olyan hosszú a hajam, ami még soha nem volt. az meg nem igaz, hogy kihullik a haj, ép ellenkezőleg iszonyat gyorsan nő az eredeti haj a póthaj alatt, főleg nyáron.

És az, hogy hőillesztéssel van feltéve, hát és hogy ragasztó oldóval van leszedve, kicsit károsítják a hajat, de ez nagyon minimális sztem.

Én mindenképp ajánlom neked, biztos vagyok benn, hogy neked is szépen helyrehozná a hajadat és olyan hosszú lenne, amilyet szerettél volna.

Egyébként nekem is festve volt a hajam, pontosabban szőke melírok voltak benne, de lenövesztettem és már abszolút nem akarom festeni. A másik meg az, hogy nagyobbrészt a póthajnak köszönhetem, hogy szépen helyreállt a hajam és olyan hosszúra megnőtt, amilyenre mindig vágytam, de annak is köszönhető, hogy rájöttem a vasalt,festett haj, sokkal több ápolást igényel, ezért én heti 1x teszek a hajamra házi pakolást is és balzsamot is. Nagyon szép, puha, fényes lágy a hajam, és nem igazán van eltöredezve annak ellenére hogy vaslom, de most már azért ritkábban is. De amúgy is a póthajat rendszeresen ápolni kell, hogy ne száradjon ki, legalább heti 1 alkalommal balzsamot tenni kell rá.

www.gyongyhaj.hu

itt mindent megtalálsz erről az eljárásról és képek is vannak fent. Egyébként ő a fodrászom :)

2009. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen sokat segítettél:) így már biztosan belevágok én is!Még egyszer köszi!!!
2009. jún. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!