Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen árnyalatú ez a szőke?...

Milyen árnyalatú ez a szőke? Tudnátok nekem ajánlani ilyen színű hajfestéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan színű hajat szeretnék, mint CL-nek a 2NE1-ból...


Képek:

[link]

[link]

[link]


Megtudnátok mondani hogy milyen árnyalatú ez a szőke?

Melyik hajfestéknek van ilyen színe?

Előre is köszönöm! :)


2012. márc. 6. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 10.13-as. (világos bézsszőke) Attól függ milyen az alap hajszíned.
2012. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vaterán láttam is hasonlót, [link]

Ha közép-sötét szőke a hajad akkor 9-es oxidot kell hozzá venned, összekeverni és kész, jobb mint a bolti dobozos festék. Ha sötétebb a hajszíned fodrászhoz kell menned, vagy 11-es mélységűt vegyél, 12-es oxiddal, vagy szőkítőporral de ezekkel nagyon csúnyán tönkreteheted a hajad ha nem értesz hozzá.

2012. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első képen melír is van a hajába....

Amúgy attól függ, most milyen a hajad!

2012. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hajam színe közép aranybarna, de hátul van benne gesztenyebarna is (eredetileg ilyen)...Decemberben lett bele festve egy pár szőke melír. Nemsokára lesz fotózás az iskolában (a tablónkhoz), addigra szeretnék teljesen szőke lenni. :)
2012. márc. 6. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen világos bézsszőke 12-es oxival. Az a biztos. ha 9%-sal csinálod sötétebb szőke lesz az eredmény, azt másodszor átfestve lesz olyan, mintha 12%-sal csinálnád!
2012. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!