Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Francia manikürhöz milyen...

Francia manikürhöz milyen márkájú fehér körömlakkot használtok?

Figyelt kérdés
vettem miss sportys fehér szinű lakkot ,,rá van írva hogy francia manikűr,,de már alapból az ecset se tetszik mert le van vágva rövidre és féloldalas, a lakkról meg ne is beszéljünk mert sűrű és mikor felkenem akkor meg csíkos,talán azért mert az ecset durva hozzá ..már próbáltam más ecsettel meg hígítottam ,de nem jó így se.
2009. jún. 9. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen van, de én tudom használni. mondjuk nekem viszonylag rövid a fehér rész a körmöm végén, úgyhogy én csak egy kis csíkot húzok oda az ecsettel.
2009. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia neked is miss sporty van? a tiéd is ilyen kicsi levágott ecsetű? nem sűrű? ,nem lesz csíkos hogy csinálod? lehet én alkalmazok rossz technikát
2009. jún. 9. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen nekem is pont ilyen van már írtam fentebb.

nekem keskeny a fehér rész a körmöm végén, így nekem elég egy keskeny csíkot festenem rá. igazából nem is festem, hanem így ráhúzom a festéket, és az ecset élével csinálom.

2009. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Essence silky pastel (frech manicure) nevezetű van. Én ezt két rétegben teszem fel és sok körömlakk után ez vált be leginkább!
2010. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!