Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne rá kereslet? Bio fodrászat.

Lenne rá kereslet? Bio fodrászat.

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy nyitnék egy bio/natur termékekkel foglalkozó fodrászatot. Lenne rá kereslet?

Olcsóbb biztosan nem lenne egy normál fodrászatnál, ugyanis a bio termékek előállítása többe kerül.

Lenne rá kereslet? A mai világban már mindegy, hogy milyen kemikáliát kenünk a fejünkre? Vagy tudatosabban próbálunk szépülni?


2012. márc. 7. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, én ezért biztos nem fizetnék többet.

Ellenben valami NAGYON jól dolgozó fodrász számomra aranyat ér, és akkor kb. nem is érdekel, miket ken rám, hacsak nem vagyok rá allergiás. (Persze azért ne méreg legyen. :))


De biztos van olyan is, aki máshogy gondolkodik, és megfizetné! Azért gondolom, mert van, aki eleve csak bioboltban, bio-cuccokat vásárol, én meg pl. erre sem adok plusz pénzt... Szóval ennek alapján lenne, aki direkt ilyen fodrászatba menne.

De, hogy belőlük meg lehet-e élni, azt nem tudom...

2012. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sznoboknak, és ultra biomániásoknak biztos bejönne.
2012. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk itt Pécsen van egy Bio Hair fodrászat, elég olcsón csinálnak hajakat, és tök jól dolgoznak :) ugy hogy ilyen már létezik :)
2012. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Biohair több városban létezik és szörnyen rossz. Ezt úgy mondom, hogy én csak férfi vagyok, tehát amúgy sem kenek a fejemre semmi különöset, de ott dolgozóktól is hallottam, hogy ugyan "bio" a cucc, de gyenge a minőség.

Én nem voltam elégedett velük (két üzletüket próbáltam, Budapesten).

2012. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem feltétlenül a tudatosság miatt akar az ember bio terméket használni. Én két évig növesztettem a hajam -férfi vok- és kb a ciánt is rákentem volna hogy jól nézzen ki. A bio termékekre nagy igény szerintem a hullámos és göndör hajúak részéről lehet, mert a hajuk (elvileg) sokkal szebb lehet, ha nem a normál, túlvegyszerezett sampont használják. A curly girl módszer Nyugaton elég elterjedt, de nem tudom Magyarországon mi lenne ha egy fodrászat erre építene.
2012. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!