Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol van 1000 Ft alatt dolgozó...

Hol van 1000 Ft alatt dolgozó (férfi) fodrász Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudom már feltették ezt a kérdést, de így még nem.


Csak egy férfi vágás lenne és kész, a lehető legegyszerűbb.

Ismerem a tanulófodrászokat, tudom, hogy ők 1000 Ft alatt dolgoznak, (konkrétan ingyen), de nekem most fontos az idő is. Tehát fizetek, hogy viszonylag gyorsan végezzen velem, de 1000 Ft alatt szeretnék maradni. Van ilyen?


Ja, és vágás lenne, nem simán géppel végigtolni, mert azt tudom, hogy 590 Ft-ért bevállalják.


2012. márc. 5. 13:21
 1/2 anonim válasza:
Szia,szerintem nem nagyon találsz olyat sajnos aki szalonban levágja ennyiért, de jővő hónapban végzek és ha eljössz hozzám a corvin köz iskolába akkor megoldom 900ért:)és gyors leszek.
2012. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vagy pedig rámírsz privátot, és összehozlak tesómmal, aki még jól meg is csinálja, de mondjuk ő inkább 1000-2000 között mozog, mert amit csinál az teljesen kifogástalan munka, nem ilyen fércmunka, mint amit ez a fodrászgyár bio, meg csakhajvágás munkatársai csinálnak. Mindenesetre azt közlöm veled, hogy ilyen köcs+g rajcsávó bundesliga hajat nem fog csinálni, mert annál többre tartja a tehetségét. XD
2012. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!