Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? El fogok menni...

Mit csináljak? El fogok menni kozmetikushoz szemöldök szedésre. De félek, hogy vékonyra szedi. Festést bevállaljam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.(lány). és hosszú barna hajam van szinte fekete szemöldököm korom fekete szemem és nagyon fekete dús hosszú szempillám..a szemöldököm és a bajuszom most ocsmány már régen voltam kozmetikusnál mert jelenleg "növesztettem" hogy szép szemöldököt tudjanak csinálni nekem.nem tudom ,hogyha ilyen fekete mindenem feltűnne-e a szemöldök festés..vagy oldjam meg szemceruzával és szemöldök ceruzával kozmetikus után? nem tudom mit csináljak =/
2012. márc. 7. 15:51
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és azt szeretném még megkérdezni,hogy a ti kozmetikusotoknál is van olyan,hogy 2000 ft-ért kinyomja a miteszereket? nekem csak az van az orromon és a homlokomon..de barátnőm jár oda akihez én is szeretnék menni annyira szép bőre van..tényleg van ilyen olcsó is?neki is csak nyomkodja 2000 ft-ért..fáj?és első alkalom után látszani fog,hogy szép tiszta?
2012. márc. 7. 15:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én kozmetikus vagyok

Ő meg fogja mondani, hogy mi az, ami jól állna neked, te is elmondod, mit szeretnél, és majd ő a kettőből kihozza, ami a legjobb lenne. A nem ritka a szemöldököd, nem szükséges festeni, nehogy túl sötét legyen.

A bajuszodat legyantáztathatod, ha annyira látszik és zavar.

Arctisztítás kozmetikusonként függ, hogy mennyibe kerül. Az én vendégeimnek egyáltalán nem szokott fájni (mindig szoktam közben kérdezni, nehogy szegények szenvedjenek, miközben és nyomkodok), mégis gyönyörűen ki lehet tisztítani az arcukat. Ja, és max. az érzékenyebb bőrűeknek szokott még másnap kicsit piros lenni, egyébként másnap reggelre elmúlik. Ha szükséges, adok a vendégnek otthonra krémet.

2012. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!