Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem merek elmenni kozmetikusho...

Nem merek elmenni kozmetikushoz szemöldök szedetésre. Elég vastag. Ez lenne az első h megyek, nagyon fáj?!

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
eléggé, gyantáztasd az gyorsannagyonfáj
2010. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj csak el nyugodtan. Először fáj, de ehhez is hozzá lehet szokni. Egyébként meg felpuhítják előtte a bőrt, úgyhogy nem vészes. Én is azt mondom, hogy gyantáztasd.
2010. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne félj elmenni, a kozmetikusnak ez a dolga. Nekem is vastag szemöldököm volt és abból olyan gyönyörű formákat lehet kihozni.. :) Először nem lesz kellemes,de ki lehet bírni. Szerintem próbáld ki a gyantázást,mert egy vastag szemöldököt eléggé sokáig tartana csipesszel kiszedni :)
2010. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én egyesével szedem itthon szem. csipesszel...egyáltalán nem fáj birom...a fanszőrömet is van amiko egyesével szedem ki....kom


F/16

2010. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a csipeszelést ajánlom!Tudom gyorsabb a gyanta,csak pár év mulva mikor a rengeteg rántástól megereszkedik a szemhéj akkor meg lehet köszönni a kozmetikusnak.Én szemöldököt soha nem gyantázok.Ha sok a szál úgysem csinál vékony szemöldököt,csak azt távolítja el ami nem illik oda.Én felpuhító krémet használok a vendégeimre,meg sem érzik!
2010. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó te kozmetikus vagy? Merre dolgozol és milyen áron?
2010. márc. 19. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,én kozmetikus vagyok.A jászságban dolgozok.A szemöldököt én 500 ft-ért alakítom,úgy,hogy csipesszel szedem.Ennél precízebben nem lehet,nincs megégetés,se az,hogy véletlenül többet szed ki egy részen.Ha első alkalom a vendégemmel együtt dolgozok,ha szeretné vastagabb,vékonyabb,az ő döntése.Nem ami marad a gyanta után.Utánna ő is ki tudja igazítani.
2010. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!