Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Bánfi hajszesz vagy a...

A Bánfi hajszesz vagy a ricinusolaj a hatásosabb haj növesztésre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bánfi hajszeszt még nem próbáltam thát arról nem igazán tudok neked infóval szolgálni, de a ricinus olajról tény hogy megerősíti és fényesebbé teszi a hajat, és enyhe növesztő hatása is van. De szerintem a legjobb ha 2-3 havonta vágatsz egy centit a hajadból, attól egészségesebb lesz és gyorsabba is fog nőni.
2012. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Ha valaki tud a Bánfi hajszeszről is tapasztalatokat, az írjon! Még várok válaszokat:)
2012. márc. 8. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is most vettem Lady Bánfi hajszeszt,kíváncsi leszek az eredményre. Mivel azt hallottam, hogy szárítja a hajat, ezért vettem mellé Gliss Kur ultimate repair hajolajat.

Vállig nem ér le a hajam most, de ballagásra jólenne ha megnőne. :)

2012. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is vettem bánfi hajszeszt. Olyan egy hónapja alkalmazom, de azt írja hogy a haj növekedése 3 hónap múlva észlelhető, viszont a hajhullásom csökkent, de én mellé varga cseppek sampont használok, első mosásnál látványos volt a változás sokkal egészségesebb kinézetű lett a hajam. Várom már, hogy a hajam is elkezdjen nőni. Kíváncsi leszek, majd írom a tapasztalatokat. Esetleg Te már elkezdted végül használni a hajszeszt?:)

20/L

2012. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!