Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér bőröeket kérdezek...

Nagyon fehér bőröeket kérdezek hogy ti hogyan szoláriumoztok?

Figyelt kérdés
Szeretnék barna lenni de azt halottam hogy a nagyon fehéreknek joval kevesebbet szabad.
2012. márc. 7. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
a fehérbőrüek nem barnulnak... pirulnak. Többet ártasz a bőrödnek vele, minta sósavval kenegetnéd.
2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ahogy az első írta, ha nagyon fehér bőrű vagy, ahogy én is, ott sem fogsz lebarnulni.
2012. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sehogyse lehetséges?
2012. márc. 7. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én leginkább sehogy se szolizok, és ezt a bőrgyógyászom is erősen támogatja. :D
2012. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd,hogy ez a buta divathullám magával ragadjon,az egészséged sokkal fontosabb, arról nem is beszélve,hogy a természetes bőrszín sokkal szebb,mint a mesterséges barnaság (ami igazából gyakran sárga). A fehér bőr is nagyon szép,ne égesd meg magad azért,hogy pár árnyalatot barnulj!
2012. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vérszegénység miatt iszonyat fehér bőröm van. 1,5-2 hónapon át 2-3 naponta jártam szoliba és egész szép színem lett.


Mindig 7 percre mentem. Az elején 2-3 órán át kicsit piros volt a bőröm, de elmúlt.


Egyébként ha bemész a szoliba, segítenek kiválasztani neked a legoptimálisabb időtartamot.

2012. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem különbség van agyonbarnult-szétszolizott, és egy pár árnyalatnyi, egészséges szín között, úgyhogy nem gáz elmenni alkalmanként szolizni, mértékkel. Én is 7 percre járok.:)
2012. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond sincs egy árnyalatnyi barnasággal, csak a fehérbőrűeknek még annyi védekező mechanizmusuk sincs mint akik könnyen barnulnak.

Az UV ellen teljesen tehetetlenek. Az UV pedig roncsolja az irha réteget, aminek köszönhetően később bőrrák de szerencsés esetben csak ráncos lesz a bőr.


Nekem nincs gondom ezzel a hóborttal, de mindenki maga mérlegel, hogy megér-e annyit neki a dolog, hogy 10 év múlva meg ebből sokkal nagyobb gondjai legyenek.

2012. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!