Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna színű a hajam, középbarn...

Barna színű a hajam, középbarna vagy lehet sötétebb barnának mondani. Majdnem feketére szeretném festeni, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon sötét barnára szeretném festeni. Csak azért nem feketére, mert sok helyen olvastam, hogy mennyire rossz a fekete festék. Ha azt mondom a fodrásznak, hogy sötét barnára szeretném, majdnem feketére, akkor ugye nem fogja feketére csinálni és megérti??
2009. jún. 9. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
megérti nem hülye:D de lehet h nem állna jól..ha fehér a bőrszined akk biztos h nem.ha barna vagy akk lehet róla szó:)
2009. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne festesd be!Én is így voltam ezzel!A barna hajamat befestettem sötétbarnára(de minek...pffff) és feketés lett!Most alig várom már, hogy lenőljön!

Szóval szerintem, hogyha sötétesbarna hajra akarunk szintén sötétbarnát,akkor abból csak fekete lesz!

2009. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

huh, utolsó! ezzel megijesztettél! :S nagyon nem tetszik neked? nekem volt nagyon szép sötétbarna a hajam, de akkor előtte vörös volt... és az eredeti hajszinem volt. most ugye a vöröses szőkítés miatt alul már eléggé sok szőke van benne :S és amiatt szeretném a sötétbarnát...

2009. jún. 10. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát eleinte tetszett,de már nem!Most ahogy nől le, ha rásüt a nap akkor látszik rajta a vöröses árnyalat!Csúnya....!!!Az írásodból nem tudod most, hogy milyen színű is a hajad!De ha sokszínű már,akkor sztem festetsd be egy színűre!Sokkal szebb sztem!
2009. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:S értem...

amúgy a hajam felül sötétbarna ( az eredeti szine ) alul pedig már kijött a festék vagy nem tudom, mert olyan mintha melírozva lenne szőkére:D

köszi a választ amúgy, majd megmondom a fodrásznak hogy milyet is szeretnék:D

2009. jún. 11. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!