Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem göndör hajam van. A...

SZJG kérdése:

Nekem göndör hajam van. A hajvasalótól csak szálkás lett a hajam és nem egyenes, néhány sampot is kipróbáltam de attól nem változott. Hogyan lehetne sima egyenes hajam? Egyeltalán van esély rá vagy törődjek bele a göndör hajamba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább törődj bele, és próbáld megtanulni kezelni.

Ha ki is lehet egyenesíteni, nem sokáig marad úgy, és hamar tönkre is megy.

Egy jó fodrász viszont levágja úgy, hogy minden különösebb szenvedés nélkül jól álljon a hajad, és könnyű legyen formázni is. Göndör hajra sok pakolás kell, hogy egészséges legyen (általában szárazabb hajtípus), és egy diffúzoros szárító is csodákat tehet. :)

A vasalgatást meg bízd fodrászra egy-egy alkalomra. :)

2012. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jajj, te csajszi :) én is sokat szenvedtem régebben, mert ugye göndör és göndör haj között is van különbség. A lényeg, hogy az enyém az a hullámos, majdnem göndör fajta, ami sehogy sem áll :/ Nna, hát vasalgatni lehet, de ritkán, nekem a BioHairben azt mondták max hetente 1x!!! Van egy Remington hajvasalóm, amivel a bazi sok hajamat 20-25 perc alatt a legkisebb fokozaton kivasalom. Ezt csináltam is másfél-két évig és elég csúnya lett a hajam vége, mert ugye a vasaló égette. Levágattam belőle kb 15-20 centit, persze még mindig váll alá, hát-középig ér, és beszoktam szárítani így: http://www.youtube.com/watch?v=4iYDbgjb0nE&feature=related NAGYON FONTOS azonban, hogy mindig tegyél rá hővédőt így is, és mosás után pedig lemosható balzsamot. Balzsamból a Dove-ot ajánlom, annál nincs jobb!!! :) És a Syossnak, meg az AVONnak van jó hővédő spray-e. Ezeket ajánlom :) szóval fel a fejjel, a körkefével és legyél csini :D
2012. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előző vagyok :)


Syoss hővédő: [link]


AVONos hővédő:(nekem most ez van, árban jobb, és a minőség kb uaz.)

[link]


AVON körkefe:

[link]

2012. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!